Фан клуб: Работнички

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Честита победа момци заслужено одите во финале само напред утре навиваме ние за вас се најдобро да ги згазете педерите татарски :smir:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
фала фала...

атанасе Градоначалник на Скопје чак норис мора да биде ...дека ако не гласаме за него сме го наебале :pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Тасовски Димче 15 поени,најефикасен на натпреварот:back:
2/4 за 2,3/3 за 3:vozbud:
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
ОК е победата е лудило,ама до некаде и можеше да се очекува,сепак Работнички ги води Марин,не е било кој,немам ништо против Емил,тој е многу надежен млад тренер,ама за вакви утакмици се гледа дека не е допечен.
Може да се очекува вака и во лига,ама сепак не се знае,Фени ќе има на располагање уште 3 играчи,плус ќе биде разработена денешнава утакмица.
ЧЕСТИТКИ до Работнички.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Тасовски Димче 15 поени,најефикасен на натпреварот:back:
2/4 за 2,3/3 за 3:vozbud:
Ѕвер е димче..лано го замразив зашо така на педерски начин ни избега ама полека ми се враќаат симпатиите :wink:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Е малце и3губиле :)
Ае нека ви е честито и со среќа во финалето, шо друго да ви кажам :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Центар бојс постојат уште пред 3 години неарен се глеа кој копира у овој случај а к1 бојс уште пред да навиваш за мзт

Ја кога почнав да идам на МЗТ, твојот сакан воџа имаше 265 кила.....

Честито за победата, вака и во финале :smir::smir:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Ја кога почнав да идам на МЗТ, твојот сакан воџа имаше 265 кила.....

Честито за победата, вака и во финале :smir::smir:
Те молам дозволи ни да уживаме во овој успех.:bip:

Браво за момците.Паролите делуваа а шутот се надевам ќе работи и на утрешниот натпревар.
Најефикасен на натпреварот бил Браун со 19, а зад него Бојан Трајковски со 18 и Диме Тасовски со 15.

За утре обавезно да се најде стрим!
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Честито и од мене голема победа над Фени и пласман во финале на БИБЛ и :pehar:-да освоите :pipi:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ијааа не очекував до толку да ги згазат.Ајде утре да се заврши работата и да ги посерат и блгарите.
И да стрим ќе треба да за утре.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Видете барајте некој стрим од некоја блгарска телевизија што ке даваат пренос и обавезно да пишете ако најдете
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
cestitki za pobedata ama ne mi e jasno kako ste gi pobedile so tolku golema razlika ipak toa e rabotnicki pozzz i utre li koga e finaleto da pobedite SO SREKA!!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Навивачи на Работнички не дошле во Аеродром веке 3-4 години а и сум убеден дека нема да дојдат на 31, зашто тогаш ако му треба на Мзт победата толку многу + роденденот на Family и навивачите на Панатинакос нема жива глава да извлечат од Јане Сандански а не City Park Boys
Се потсеќам на времево, а вие??

cestitki za pobedata ama ne mi e jasno kako ste gi pobedile so tolku golema razlika ipak toa e rabotnicki pozzz i utre li koga e finaleto da pobedite SO SREKA!!!
утре во 5 саат по наше време почнува финалето и идеме со надеж за победа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom