Фан клуб - РК Вардар

Член од
18 јули 2009
Мислења
6.528
Поени од реакции
5.526
Вечер од 19.15 интервју на Борко Ристовски во топ тема на телма , да видиме што ке каже последно околу Вардар бидејки моментално он се уште се води директор додека не се најде наследник ..
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.065
Поени од реакции
10.771
Вечер од 19.15 интервју на Борко Ристовски во топ тема на телма , да видиме што ке каже последно околу Вардар бидејки моментално он се уште се води директор додека не се најде наследник ..
Ке каже кој петок ке биде? :masa:
И така Ти пак си го погази зборот
 
Член од
17 април 2024
Мислења
160
Поени од реакции
368
Вечер од 19.15 интервју на Борко Ристовски во топ тема на телма , да видиме што ке каже последно околу Вардар бидејки моментално он се уште се води директор додека не се најде наследник ..
Јас за ракометов не се сеќирам, ќе бидеме конкурентни. Фудбалов е маката...
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.489
Поени од реакции
22.929
Јас за ракометов не се сеќирам, ќе бидеме конкурентни. Фудбалов е маката...
ne se sekiraj sampioni sme ako ne ovaa slednata god 100%
Автоматски споено мислење:

Борко е веќе во влада не се замара со ова,него има ли дојава кој ќе го наследи,Столе????
borko ostanuva... dali formalno ili neformalno nebitno. toa sto e minister nema da preci da ja vrsi funkcijata i vo vardar, imas kup politicari so drugi tezgi na strana...
 
Член од
23 март 2017
Мислења
343
Поени од реакции
597
Вечер од 19.15 интервју на Борко Ристовски во топ тема на телма , да видиме што ке каже последно околу Вардар бидејки моментално он се уште се води директор додека не се најде наследник ..
Шо кажа Борето вчера не ја гледав јас емисијата, зборуваше нешо за Вардар или јок.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.528
Поени од реакции
5.526
Шо кажа Борето вчера не ја гледав јас емисијата, зборуваше нешо за Вардар или јок.
Од тоа што гледав водителот ни еднаш не му постави прашање за Вардар , цело време го прашуваше за спортот и наредните проекти на тоа министерство ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom