Фан клуб Ноне Неделковска

Член од
10 март 2014
Мислења
1.019
Поени од реакции
1.278
Замислете што минџа има сега после тој таклабас или таклабаси.
 
  • Хаха
Reactions: A__

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.032
Поени од реакции
55.451
И јас прогнозирам на ресана, евентуално копче од балтон. Би било криминал да е типла или џамлија. Тешка спуштена цицка е, ќе изгледа премногу грдо со мала брадавица.
Чек сеа малце, да не мешаме поими.

Типла е фактички пупката и таа се мери у сантиметри колку е испапчена напред. Имаш пупка - типла каде во зависност од големината можеш да закачиш мокар капут ако е доволно шпицеста и јака, или помала типла каде можеш да обесиш фармерки, тренерки и слично.
Имаш пупка - џамлија која е интересна за мавање чврги и е малце потешка за играње со јазик, не можеш да ја шмукнеш и постои ризик да ја закачиш со заби и да добиеш шамар.

Е сеа, брадавицата односно платформата на која лежи типлата или џамлијата, варира од ресана - идеална големина, рингла - голема, грамофонска плоча - преголема и жетон - мало али некад знае да е доста секси.







Е сеа што викаш кај Ноне е огромна спуштена цицка и све иде на тоа дека крие рингла под прслукот, ама јас сакам да мислам дека е нешто вака
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.973
Поени од реакции
35.635
Чек сеа малце, да не мешаме поими.

Типла е фактички пупката и таа се мери у сантиметри колку е испапчена напред. Имаш пупка - типла каде во зависност од големината можеш да закачиш мокар капут ако е доволно шпицеста и јака, или помала типла каде можеш да обесиш фармерки, тренерки и слично.
Имаш пупка - џамлија која е интересна за мавање чврги и е малце потешка за играње со јазик, не можеш да ја шмукнеш и постои ризик да ја закачиш со заби и да добиеш шамар.

Е сеа, брадавицата односно платформата на која лежи типлата или џамлијата, варира од ресана - идеална големина, рингла - голема, грамофонска плоча - преголема и жетон - мало али некад знае да е доста секси.






Е сеа што викаш кај Ноне е огромна спуштена цицка и све иде на тоа дека крие рингла под прслукот, ама јас сакам да мислам дека е нешто вака
Првата со жетонот или паричката има идеални, али и одговараат на големината на самите цицки. На Ноне и се минимум два пати поголеми, ќе изгледа ко ќелав човек со голема глава а блиску поставени очи.:neetaka:

Ресаните се идеални, јас ги замислувам како првата слика од ресаните. Втората и се многу темни, на таа бела цицка ќе зрачи многу.

Брадавицата нормална, никако типла. Обично топче со големина да биде пропорционално со платформата.

За ринглата и грамафонската плоча нема ни да коментирам, да му се згади на човек. Вакви замислувам оти и се на една баба од форумот.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.795
Поени од реакции
21.214
Чек сеа малце, да не мешаме поими.

Типла е фактички пупката и таа се мери у сантиметри колку е испапчена напред. Имаш пупка - типла каде во зависност од големината можеш да закачиш мокар капут ако е доволно шпицеста и јака, или помала типла каде можеш да обесиш фармерки, тренерки и слично.
Имаш пупка - џамлија која е интересна за мавање чврги и е малце потешка за играње со јазик, не можеш да ја шмукнеш и постои ризик да ја закачиш со заби и да добиеш шамар.

Е сеа, брадавицата односно платформата на која лежи типлата или џамлијата, варира од ресана - идеална големина, рингла - голема, грамофонска плоча - преголема и жетон - мало али некад знае да е доста секси.






Е сеа што викаш кај Ноне е огромна спуштена цицка и све иде на тоа дека крие рингла под прслукот, ама јас сакам да мислам дека е нешто вака
Jas si pomisliv @bijons postira nesto. Obicno taa vaka detalno, so sliki so upatstvo so se komplet odi koga objasnuva nesto :pos:
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
990
Поени од реакции
3.956
Златко вицотека мк final boss

Чек сеа малце, да не мешаме поими.

Типла е фактички пупката и таа се мери у сантиметри колку е испапчена напред. Имаш пупка - типла каде во зависност од големината можеш да закачиш мокар капут ако е доволно шпицеста и јака, или помала типла каде можеш да обесиш фармерки, тренерки и слично.
Имаш пупка - џамлија која е интересна за мавање чврги и е малце потешка за играње со јазик, не можеш да ја шмукнеш и постои ризик да ја закачиш со заби и да добиеш шамар.

Е сеа, брадавицата односно платформата на која лежи типлата или џамлијата, варира од ресана - идеална големина, рингла - голема, грамофонска плоча - преголема и жетон - мало али некад знае да е доста секси.






Е сеа што викаш кај Ноне е огромна спуштена цицка и све иде на тоа дека крие рингла под прслукот, ама јас сакам да мислам дека е нешто вака
Е со вакво знаење се доаѓа на интернет.
Алал ти курац!
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.032
Поени од реакции
55.451
Е со вакво знаење се доаѓа на интернет.
Алал ти курац!
Е не само Сусаро ќе се разбира у жени. :cool:

Он е психологија до душа, ја сум анатомија. :busi:
 
Член од
10 март 2014
Мислења
1.019
Поени од реакции
1.278
Што ви е бре, ве мавна ли руската во глава?

:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom