Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Којзнае колку ќе се радуват овие :pos: а стварно не знам зашо и е тај бод кога не одат понатаму??? :eek:
 
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
По којзнае кој пат алегри го јаде со измените,па сотај го бе Аквилани,Сидорф ја имртви играта и заедо со Амбро плачат за пензија,
Не игравме лошо колку се испромашивме со Робинјо и Боа...на крајот и Таиво ја дупеше магарицата со 2-3 безвеза шутеви...но тоа е тоа ке мора да се тепа Барса во Милано ако не сакаме да играме со Реал,Манчестер ,Челзи и др....а пак кој знае можда и АПОЕЛ прв ке биде
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
На шо дрога се овие судите бе лелее .... Пенало шо му го даде немаше врска, немаше теорија гол да дат овие босите незнат да ја шутнат топката греој се послаб тим немам во историјата на лига на шампиони гледано, аматери невидени ... Се да му умри на онај судијата, на татко му куро да му го испуши ќе се нервирам јас за то педерчето смрдено
 
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
Судијата беше тежок копук замисли 6 измени ,пенал,слободни ,некој 6-7 исфрланја на голманот на бате од по 1 минута ....и на крај дава 3 минути продолжение а башка и бранењето со рака при вториот удар на Боатенг....али да бидиме и малце самокритични Робинјо не еба по кој знае кој пат абе Касано кај најде брат сега...
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Абе росоњери кога и да ве уплатаам не можетете да победете или загубете или нерешено :mad:
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Шо се нервираш бе хехехе секако одеме понатаму, дали 1 или 2 место сеедно ;)
--- надополнето: Nov 1, 2011 6:23 PM ---
Ја го Бонера цццц Алегри изгледа е задоволен со бод :D
Да бе, исто ја дури мислам оти нема ни разлика ич :tapp:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
3 грешки на Алегри
Ганц -> Робињо 83 мин
Сидорф -> Аквилани 70 мин
Бонера -> Неста 66 мин
требаше
Сидорф -> Амброзини
Емануелсон -> Боатенг
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Коа шутна боатенг на 2 пати, еднаш тој ја извади со рака од гол или јас сум грешка ? :)
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Голем тим не се вади на судиите, шансите на Робињо и Аквилани се грев да не ги дадеш.

Таму се бара виновникот.
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Коа шутна боатенг на 2 пати, еднаш тој ја извади со рака од гол или јас сум грешка ? :)
Пенал како солза + директен дрвен картон за намерно играње со рака +во линија со помошникот + 6 судии + сите слепи=Барселона 1 во група
Позната равенкава?
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Која брука човече,џабе потршив нет на ова срање!!
Прво да им се пљукнам телевизијата скапана канал 5 што не не дава.Второ овие нашиве идиот очигледно се телетебаси,ако некој знаеше што игра денес еве аа!!Плус викате Таиво зошто не игра еве зошто!Трето судиите(сите 6) све женско што има во фамилија да им го еб*м!!!
Пс.Очекувајте пак некој противник од првиот шешир!! -.-
То бе, то...За интернето многу ме боли, денес нов дојде, а го потрошив на нервози !!! :mad:
 
М

- Миланело -

Гостин
Ништо страшно, Барса ќе ја наполниме дома и ќе си бидеме прво место :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom