Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
P

PewDiePie

Гостин
Стварно еј,овој Кире не заеба и не остави да седиме така заебани,неупатени и како да кажам помалку потресени.

Фала Кире ја па мислев еднаш ќе победиш и после цело време си 1 silly me.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.638
Поени од реакции
5.945
Стварно еј,овој Кире не заеба и не остави да седиме така заебани,неупатени и како да кажам помалку потресени.

Фала Кире ја па мислев еднаш ќе победиш и после цело време си 1 silly me.
Со што ве навредив де?
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Со што ве навредив де?
Не ги навреди ништо,туку тој што пишал Интер прв шешир ауу аиииииии,малце да разбирал од фудбал,нема да ги пише тоа... ало што го направи ти Интер, ФК Раштак.
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Не ги навреди ништо,туку тој што пишал Интер прв шешир ауу аиииииии,малце да разбирал од фудбал,нема да ги пише тоа... ало што го направи ти Интер, ФК Раштак.
Трагедија... Добро ќе биде да помините групи а како пс да видиме кога ќе освои Интер некоја титула изгледа ви се враќаат времињата кога ве тепаа сите,што е најтрагично и психички и физички :\
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Трагедија... Добро ќе биде да помините групи а како пс да видиме кога ќе освои Интер некоја титула изгледа ви се враќаат времињата кога ве тепаа сите,што е најтрагично и психички и физички :\
By winning the Scudetto, the Coppa Italia and the prestigious Champions League in a single season, Internazionale completed The Treble, becoming the first and ONLY ever Italian team to achieve the feat.

Trolls gonna troll ...
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Трагедија... Добро ќе биде да помините групи а како пс да видиме кога ќе освои Интер некоја титула изгледа ви се враќаат времињата кога ве тепаа сите,што е најтрагично и психички и физички :\
:eek::eek::pos:
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.448
Поени од реакции
7.926
Искрено не сте ми јасни како можете да се задоволувате со еден Аквилани и Кака... Првиот беше буквално избркан од најсмешните клубови у Италија и Англија (јуве и ливерпул)... Кака,колку и да направи за клубот не сакам да дојде... Редно е Милан да оди напред, не назад у минатото... Подобро Ел Шарави нека игра отколку Кака, или Меркел (кој го дадовме на позајмица) наместо пичето Аквилани..Боље ќе ми биде да доживееме пропала сезона со ваков тим отколку со некои си како демек големи засилувања, иксови и слично..
Еден Сити се зајакнува со Насри Агуеро и тн, Реал за 10м го зема Сахин, Јуве го зеде Вучинич буквално за беспари, Челзи го зема Мата, ние се задоволуваме тука со некои отпадоци на Реал, Јувентус и Ливерпул... Смешно...
Ако се зема квалитет нека се потрошат 40 милиони за 2ца играчи од средина и сме завршиле за наредните 10 години на тие позиции, а не овака крпени состави ќе праиме, како да станува збор за маалски клуб...
Знам дека немаме газда шеик кој ќе ни овозможи 150 милиони за трансфери, ама барем нека не се лажат БиГ дека сме конкурентни за у ЛШ, со таков тим НИКАД, среќен ќе бидам ако поминеме групите(земајќи у предвид дека сме у 2 барабан, а тие од 3от се доста незгодни екипи).
... поздрав...
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.373
Поени од реакции
25.128
By winning the Scudetto, the Coppa Italia and the prestigious Champions League in a single season, Internazionale completed The Treble, becoming the first and ONLY ever Italian team to achieve the feat.

Trolls gonna troll ...
Никогаш, ама никогаш не можам да сфатам зошто луѓето кои не се фанови пишуваат во оваа тема. Како и сите оние кои пишуваат во различна тема од онаа во која се дискутира за омилената екипа.
Јас како фан на Милан никогаш не сум имал потреба да влезам во вашиот фан клуб и да пишам колку Милан е поуспешен од Интер.
И кога ќе дојдам во оваа тема очекувам да прочитам мислења од фанови на мојот клуб (ретко пишам, ама секогаш ја следам темата) и кога ќе влезам гледам дека Деко постирал мислење овде.
И кој е во случајов тролот? Прашувам заради последната реченица што ја имаш напишано.

Цел живот пратам фудбал. Ретко, тогаш кога немаше интернет и слични работи ако пропуштев утакмица на Милан. Кога го измислија и тоа, немам пропуштено ама баш ништо. Ако вас ве теши тоа што сте освоиле све во една сезона, нас не теши фактот дека статистички гледано сме најуспешната екипа на светот.

И? Чаре?
Еве:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
статистички гледано сме најуспешната екипа на светот.

И? Чаре?
Еве:
Чаре ,Educate yourself before you make that kind of a STATEMENT ....

Реал Мадрид е светлосни години пред сите у успех баце ....а иначе не ми е ќеф да постам по туѓи фан клубови особено не тука (иако и Марли и СасукА постаат поише кај нас него наши фанови) али глуп му беше коментарот на дечкото .... =) Па да се едуцира и он =)

пс:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.373
Поени од реакции
25.128
Чаре ,Educate yourself before you make that kind of a STATEMENT ....

Реал Мадрид е светлосни години пред сите у успех баце ....а иначе не ми е ќеф да постам по туѓи фан клубови особено не тука (иако и Марли и СасукА постаат поише кај нас него наши фанови) али глуп му беше коментарот на дечкото .... =) Па да се едуцира и он =
Ако го користиш интернетот за нешто друго освен Фејсбук, метење Дота и слично прогуглај малку :)

Те пратам одамна, секој втор збор ти е Билан, дури и во тајтл си ставил.
Убаво некој погоре те "едуцираше" кога ти рече трауми, трауми... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom