Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.164
Поени од реакции
3.976
Најмалку двајца центарфори ќе треба да земат а може и тројца зависи дали и Леао ќе биде тука следната сезона.
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.633
Поени од реакции
6.494
Ќе игра Ребиќ пак центрафор, еве и сега растура на ЕП. :D

Немаме саглам претставник на ЕП.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
12.622
Поени од реакции
18.454
Имало разговори со Рамос.

Рамос: Сакам 2 године договор по 12мил евра и 20мил на потпишување!

Малдини:

Рамос: ало? ало?

Тиииит тиииит !

Траел разговорот околу 7 секунде :icon_lol:
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.633
Поени од реакции
6.494
И Гатузо имал разговор со Тотенхем. :)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.399
Поени од реакции
4.366
Yaremchuk koga go gledav prvive dve za Ukraina si mislev bi bil super kako zamena ili tandem na Ibra. Denes imalo nekoj razgovori..vo Serija A bi rastural
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.798
Поени од реакции
39.877
Со Јармоленко на европското се како Сон и Кејн.
Јармоленко некогашната желба заврши во Вест Хем и не успеа во тим како Дортмунд. За Украина си гази.

За Јаремчук на нашите им одговара цената, знае да дава голови и да асистира, а може да игра и на крилните позиции и втор напаѓач.

Ризик е да се купи играч после некое натпреварување. Или ќе добијат напаѓач што го посакуваат или пак на зима ќе бараат друг.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.798
Поени од реакции
39.877
Може и Аталанта не сака да го продаде додека има 50% од идна продажба или не постои интерес од наша страна.

Нека оди Хакан кај комшиките тамн и Шаше ќе им го дадеме.
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
2.383
Поени од реакции
3.121
Turskiot messi izglea nema da potpise, posle odlicnite nastapi na euro 2020 imal ponuda od golemiot inter.

Zemi daj im na Atalanta 30 za Malinovski em ke oslabes direkten konkurent em zimas zrel igrac vo najdobri godini za pristojna suma.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom