Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
24 февруари 2010
Мислења
598
Поени од реакции
406
Пасторе бил преценет играч? Освен Монтоливо за останатите дрвца што ги имаме во средината е Роналдињо и Зидан заедно.
 
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.008
Поени од реакции
917
Пасторе бил преценет играч? Освен Монтоливо за останатите дрвца што ги имаме во средината е Роналдињо и Зидан заедно.
самиот факт шо псж продава играч што многу скапо го плати по само 2 сезони ти кажува колку е преценет...
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Клипче повикот беше за оние експерти кои повикуваат на безусловно земање на Паулињо, а се сомневам дека и на клип на јутуб го имаат видено.. :) За тебе знам дека размислуваш поосновано и не напамет. А и овој на форумот ништо посебно нема кажано во мислењето од една реченица. Марли боље од него објасни..

Јас искрено, го имам 2 пати гледано Паулињо за Бразил и никако ме нема убедено дека е играч каков што ни треба. Пре би го зел Наинголан отколку Паулињо.

Јас исто сакам подмладување на Милан и ми се свиѓа ова со U-23 проектов што го спомнуваат, ама не сакам да станеме Арсенал. :icon_lol: Треба и на тоа да се пази..
 
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.008
Поени од реакции
917
Клипче повикот беше за оние експерти кои повикуваат на безусловно земање на Паулињо, а се сомневам дека и на клип на јутуб го имаат видено.. :) За тебе знам дека размислуваш поосновано и не напамет. А и овој на форумот ништо посебно нема кажано во мислењето од една реченица. Марли боље од него објасни..

Јас искрено, го имам 2 пати гледано Паулињо за Бразил и никако ме нема убедено дека е играч каков што ни треба. Пре би го зел Наинголан отколку Паулињо.

Јас исто сакам подмладување на Милан и ми се свиѓа ова со U-23 проектов што го спомнуваат, ама не сакам да станеме Арсенал. :icon_lol: Треба и на тоа да се пази..
тој е човекот... Него ако го земат ќе завршат доста добра работа...
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Историјата се повторува, репризата повторно се емитува.
На она закружено место стоеше банер на Пато за онјалн продавницата на Milan Store - но како што гледате одеднаж ја снема! Сега, доколку ја овторите официјалната страна - наместо ова празна бела маса, може да се видат продукти кои се продаваат. Но не и Пато...
Истата приказна од летото кога Милан со остранувањето на Тијаго Силва и Златан Ибрахимовиќ на еден начин ги официјализираше трансферите. Се чини дека истото ќе се случи и со Пато. Но, да почекаме пред да донесеме некоја можеби и погрешна проценка... - На Фан страната на фејсбук.

:pos::pos::pos: Абе кој им ги смислува овие бе. Види колку поетично еј... Вовед, разработка, заклучок. :pos: ПРАЗНА БЕЛА МАСА! :pos: Колку театрално звучи.
Со должината и мрсењето, ме заебале и мене.

Легенди ми се со објавите, мајке ми... Увек им се буквален превод од српската варијанта и каснат 2 дена после миланњус. Барем оттаму да ги преведуваа..И барем точно да ги преведуваа..

 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.798
одеднаЖ:pos::pos:
онјалн:pos:

некоја можеби погрешна проценка?:pos::pos::pos:
Па се е погрешно проценето кај вас бееееееее:facepalm:

Нино ти и твојот змеј сте премија за овие :pos::pos:
Колку само не брукаа овие....ја прекинав контакт со едните и со другите,нит ги имам лајкнато на фејсбук. Моментално со дечкиве од блогеров контактирам и ги читам и можам да кажам дека се 10 класи над овие куртоните од фб што се.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.798


Кирикеш?:pos::pos: Кир и Кеш?:pos::pos:



Да не требаше: Галијани ги презел работите во свои раце?:pos::pos::pos:




Значи коа ќе се разбудите:pos::pos:




Испратиле официјална понуда која гласела сакате 15 или 18 да ви го платиме Пато?:pos::pos::pos:




Ја ко што знам самиот играч одби да оди на купот затоа што му е потребен на Милан,нели? али ај....



Бомбаааа она је бомбааааа:pos::pos::pos::pos:


Ова вака од шала да скролнеш низ страната и еве што ќе најдеш а не дај боже да почнеш озбилно да бараш :D
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Ма дечките од блогот се прва класа за овие смешниве. Блогот си е скроз друга приказна..Се гледа дека и озбилни дечки го водат, се гледа и дека размислуваат основано, не препишуваат и стварно делува професионално.
Едниот од нив, на мое задоволство имав среќа да го запознаам и случајно да изгледаме заедно утакмица на Милан во Прилеп, иако ни јас, ни тој не сме од таму.. :)
А на овие им тролав едно време на скоро секој пост, ама сеа ме мрзи, неам многу време, а и ретко сум на фб уклучен...
 
P

PewDiePie

Гостин
Еј ај бе доста,за ретардиве една страна само...........тури им пепел нека се брукаат сами,не мора ние тука да им ги читаме глупостите.

Лусио си отишол во Бразил еден помалку од потенцијалните старци што може да дојдат во Зима.
Пасторе експресно откако изјави дека кога тогаш ќе игра во Милан,демантирал на својот Твитер со изјава дека е среќен во ПСЖ.
Галијани ќе одел за Бразил да ги шитне Пато и Робињо на 24 и 26 Декември. Исто ко што отиде за Роналдињо,само не верувам да ги продадат и двајцата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom