Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Хахаха со цел памет ли го кажа тоа :pos2:

ВЕПАР нека ти е живо и здраво малото и нека стане воџа на фемили :helou:
ne mu zameruvajte devojce e...verojatno mislela odgodina feni koga ke igra vo Jadranska site zaedno da stiskate palci za nasiot sampion
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
ne mu zameruvajte devojce e...verojatno mislela odgodina feni koga ke igra vo Jadranska site zaedno da stiskate palci za nasiot sampion
aj ke nauci,ima vreme.nego da te prasam nesto tebe.od kade e muabetov deka ke bide feni sampion,a da ne zboram pa za jadranska liga?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
aj ke nauci,ima vreme.nego da te prasam nesto tebe.od kade e muabetov deka ke bide feni sampion,a da ne zboram pa za jadranska liga?
mala provokacija...a inace sansite za sampion se realni,ali za jadranska e tesko.aj pa vo nedela neka pobedi poinspiriraniot.ne vikam podobriot oti site sme svesni koj e podobar
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
mala provokacija...a inace sansite za sampion se realni,ali za jadranska e tesko.aj pa vo nedela neka pobedi poinspiriraniot.ne vikam podobriot oti site sme svesni koj e podobar
ne zbori 2 pati,so mzt nikogas ne se znae.inace spored mene strumica ima pogolemi sansi da ja osvoi titulata odkolku feni
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
ne zbori 2 pati,so mzt nikogas ne se znae.inace spored mene strumica ima pogolemi sansi da ja osvoi titulata odkolku feni

pomegu feni i strumica resavaat nijansi...ok toa e tvoe mislenje,ali znaes kako naviva4 na feni.srceto mie pred razumot.imas nekoj komentar za neknja finaleto?mislam nema osnova da se zalat na sudiite mislam imase fer sudenje.?ispustia 15 razlika...kazi nes ako a gledase
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
pomegu feni i strumica resavaat nijansi...ok toa e tvoe mislenje,ali znaes kako naviva4 na feni.srceto mie pred razumot.imas nekoj komentar za neknja finaleto?mislam nema osnova da se zalat na sudiite mislam imase fer sudenje.?ispustia 15 razlika...kazi nes ako a gledase
ne sum gledal se,mnogu malku gledav bidejki seuste slavev togas.:vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
pomegu feni i strumica resavaat nijansi...ok toa e tvoe mislenje,ali znaes kako naviva4 na feni.srceto mie pred razumot.imas nekoj komentar za neknja finaleto?mislam nema osnova da se zalat na sudiite mislam imase fer sudenje.?ispustia 15 razlika...kazi nes ako a gledase

Ти си болен во мозоко бе ... ја гледавме снимката пред прес конференцијата и јасно се виде дека на Самарџиев тројката во последната секунда беа чекори , лично ке се потрудам да го исечам тој дел и да го направам во бавна верзија да видат сите дека беа чекори ... а гледам и многу си сиугрен дека ке бидете шампиони , чекајте пред време ништо не се збори , а мислам дека и од МЗТ ке изгубите ...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ти си болен во мозоко бе ... ја гледавме снимката пред прес конференцијата и јасно се виде дека на Самарџиев тројката во последната секунда беа чекори , лично ке се потрудам да го исечам тој дел и да го направам во бавна верзија да видат сите дека беа чекори ... а гледам и многу си сиугрен дека ке бидете шампиони , чекајте пред време ништо не се збори , а мислам дека и од МЗТ ке изгубите ...
Јас не го гледав финалето, поради тоа што имав многу поубава работа да правам тогаш :) после утакмицата ми се јави еден судија од прва лига и ми кажа дека Фени победиле во последна секунда со тројка при која имало чисти чекори.

Тешко дека ке победиме ние, работите на Лазовски му избегаа од контрола, кај важевме за најнедисциплиниран тим и до сега, ама во последно време сме мизерија во поглед на дизциплината, ако не и вкупно.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
AJ ZA VEPEROT SO MALKU ZAKASNUVANJE NEKA MU E ZIVO I ZDRAVO DETENCETO, I DA GO NAUCI DEKA POKRAJ MZT TREBA DA NAVIVA I ZA FENI.
A I FALA ZA CESTITKITE:smir:
SEGA KE BIDIME I SAMPIONI PA SE GLEDAME NA NATPREVAROT VO SKOPJE
SABOTA E TAKA?

da ne go znaev vepEr mozebi i ke poveruvav na ova deka mailot ke naviva za feni hahahahahahahahahahhahahahahahah
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ти си болен во мозоко бе ... ја гледавме снимката пред прес конференцијата и јасно се виде дека на Самарџиев тројката во последната секунда беа чекори , лично ке се потрудам да го исечам тој дел и да го направам во бавна верзија да видат сите дека беа чекори ... а гледам и многу си сиугрен дека ке бидете шампиони , чекајте пред време ништо не се збори , а мислам дека и од МЗТ ке изгубите ...
imate 15 razlika...koj vie kriv?i ne rekov deka ke bidime sampioni tuku navivam da bide taka kako sto ti navivas za strumica.i ako stvarno iamlo cekori vaziot klub moze da bara preigruvanje,ali kako so gledas site od klubot se popareni posle takov poraz.sea od tolku strucnaci vo timot se najdi nekoj strasen navivac da objasnuva.mojot post bese dobronameren i praev muabet so drug i ti ne vletuvaj ko prle pred magarica i ne kazuvaj koj e bolen vo umot JASNO TIE ILI NE?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
За што се смееш да објасниш или ни ти самиот не знаеш за што се смеиш колку да се постира нешто а.:salut:
Па,прочитај му го на Радикал,постот...Додека,детето да му тргне на градинка,ФЕНИ нема да постои.:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom