Фан клуб: МЗТ Скопје

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Да беше само он...А илија мерџановски.... и ред други?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Пред да стане претседател на КФМ, Даниел Димевски беше претседател на КК Фершпед Работнички на пример. Целото моментално раководство на КФМ беше во раководството на Работнички, и сега има некои луѓе што се паралелно и во работнички и во КФМ...Мислам дека е доволно
Повеќе од доволно,БЛАГОДАРАМ !
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Да беше само он...А илија мерџановски.... и ред други?
На него и на останата клапа околу него мислев, само пошто знам дека само 5-6 души од форумов ги знаат и мислев дека нема потреба да ги спомнувам, туку дека ке бидат пронајдени во краткото објаснување
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
еј пиплс денес играме со струмица така? ај некој нека мише време... поздрав :helou:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
8 март (сабота)

МЗТ ФОН УНИВЕРЗИТЕТ СКОПЈЕ - СТРУМИЦА 2005 (Скопје, сала “Јане Сандански“ - 19.00 часот),
Судии: Зоран Златевски, Јовица Крстевски, Антонио Теофиловски.
Делегат: Бобан Јосифовски.
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
ок фала многу дечки се глеаме таму!
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ок фала многу дечки се глеаме таму!
АЈ со среќа и ви стискам палци за победа да ја тепате струмица и малку да ги спуштите на земја пошто многу летаат да ја видат повторно реалноста и да ја напуштат фантзијата која е невозможна за нив оваа сезона.:pos2:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
АЈ со среќа и ви стискам палци за победа да ја тепате струмица и малку да ги спуштите на земја пошто многу летаат да ја видат повторно реалноста и да ја напуштат фантзијата која е невозможна за нив оваа сезона.:pos2:
abe kavadarcani,za sekoj ke navivate samo da ne tepa strumica:pos2: :pos2: :pos2:

aj valjda ke tepame,iako ke bide mnogu tesko
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Лозар ние цела година живееме како актуелни шампиони на Македонија во кошарка...фанатазијата е во вашиот кревет..вие сонувате да бидете шампиони..ние веќе сме..
А вечер на натпреварот Струмица може уште еднаш да го докаже својот квалитетет...во однос на МЗТ....натпреварот е рангиран со иста важност како и оној со Фени...атмосферата во клубот е на највисоко ниво ..одиме на победа...штета што нема тв пренос..
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
markus neli imase nekoj muabet deka ke dojdes ili nisto od toa?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
abe kavadarcani,za sekoj ke navivate samo da ne tepa strumica:pos2: :pos2: :pos2:

aj valjda ke tepame,iako ke bide mnogu tesko
Ами ај да не навиваме има да падне Струмица по секоја цена барем јас мислам така можеби и грешам ама да оставиме до вечер да видиме што ќе се случе нели инаку навивам за пораз на Струмица без разлика од кој и да е.:pos2:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Сакав да го довлечкам Струмикс, ама нешто не ми оди , а сам не сум за никаде..:vozbud: Можеби во следната прилика...
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Ами ај да не навиваме има да падне Струмица по секоја цена барем јас мислам така можеби и грешам ама да оставиме до вечер да видиме што ќе се случе нели инаку навивам за пораз на Струмица без разлика од кој и да е.:pos2:
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom