Фан клуб: МЗТ Скопје

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Хаха ме затнавте а ? лол тежок бот си ти !

Ко 1 тајтлот ми е пред 20 дена, така да тоа веќе помина.
Ко 2 темава ви отиде у курац, така да вие губите. :baeh:
И ко 3, поздрави ја мајка ти. :wink:
kao 4 bas ni e galje od koga ti e
kao 5 bas mi e gajle i za temata
i kao 6 ajde i taka imas malo race taman ke ti dojde da se go izdrkas ednas
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
vidi abe ja rado ke dojdam ama znaes idiot sum jas ne sakam da te RAZOCARAM PAK VO LJUBOVTA pa 14 god da ti nabijam kompleksi vaka aj zivejsi si so edna tragedija
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Хаха ме затнавте а ? лол тежок бот си ти !

Ко 1 тајтлот ми е пред 20 дена, така да тоа веќе помина.
Ко 2 темава ви отиде у курац, така да вие губите. :baeh:
И ко 3, поздрави ја мајка ти. :wink:
ama priznaj deka ti e dosadno.pa ne li gledas be ruralec deka koj i da proba da provocira na krajot dava nekoj glup izgovor deka imal nekoja neodlozna rabota ili pak nekoja druga glupost.ajde dodeka ne ti zatvorile prodavnicite trk da kupis toa sto ti rekov,i probaj da se samozadovolis po principot "uradi sam" bidejki nema izgledni sansi nekoj da ti pomogne vo toa.ajde sega pali patikite i sprint u prodavnica,ako imate normalno,a ako ne pobaraj u nekoja zemjodelska apteka mozebi ke imaat,a ako pak i tie nemaat naracaj im sledniot pat koga ke doagjaat vo skopje po roba da ti kupat se sto ti treba,ama zamoli gi da ne te zaboravat,naglasi im deka si vo kriza:pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
ama priznaj deka ti e dosadno.pa ne li gledas be ruralec deka koj i da proba da provocira na krajot dava nekoj glup izgovor deka imal nekoja neodlozna rabota ili pak nekoja druga glupost.ajde dodeka ne ti zatvorile prodavnicite trk da kupis toa sto ti rekov,i probaj da se samozadovolis po principot "uradi sam" bidejki nema izgledni sansi nekoj da ti pomogne vo toa.ajde sega pali patikite i sprint u prodavnica,ako imate normalno,a ako ne pobaraj u nekoja zemjodelska apteka mozebi ke imaat,a ako pak i tie nemaat naracaj im sledniot pat koga ke doagjaat vo skopje po roba da ti kupat se sto ti treba,ama zamoli gi da ne te zaboravat,naglasi im deka si vo kriza:pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
Свесен си дека тиња постовиве по 100 реда што ти се, + на латиница дека никој не ти ги чита ?

А и свесен си дека си надарено глуп ?

И уште нешто, свесен си дека нема спас за тебе ? :pos: :pos:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Свесен си дека тиња постовиве по 100 реда што ти се, +на латиница
дека никој не ти ги чита ?

А и свесен си дека си надарено глуп ?

И уште нешто, свесен си дека нема спас за тебе ? :pos: :pos:
a kako toa ako nikoj ne gi cita tebe tolku mnogu te iznerviraa:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: .vikas sun nadareno glup,hahahahahha pa procitaj samo kakvi odgovori davas i ke svatis koj e koj,dodusa ne ti,drugite sto citaat ke kazat.a za toa deka nema spas za mene znam,ne si prviot sto go kazal toa:toe: :toe: :toe: :toe: :toe: .:pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
a kako toa ako nikoj ne gi cita tebe tolku mnogu te iznerviraa:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: .vikas sun nadareno glup,hahahahahha pa procitaj samo kakvi odgovori davas i ke svatis koj e koj,dodusa ne ti,drugite sto citaat ke kazat.a za toa deka nema spas za mene znam,ne si prviot sto go kazal toa:toe: :toe: :toe: :toe: :toe: .:pos2: :pos2: :pos2:
Воопшто не се нервирам. Таков глупак ко тебе, не може ни мравка да изнервира ... :helou:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Воопшто не се нервирам. Таков глупак ко тебе, не може ни мравка да изнервира ... :helou:
a i zosto bi se nerviral,pa ti treba da razberes sto ti pisuvaat drugite za da se nerviras.ne znam zosto ama mi izglleda kako voopsto da ne izvlekuvas pouki od postovite na drugite koi se adresirani na tebe.ali ako ima vreme,mlad si,popoleka nikoj ne te brza.pretostavuvam deka sega tebe glavna preokupacija vo zivotot ti e stiskanje bubuljici pa zatoa se drugo ne te nervira.aj uzivaj i pazi na ogledaloto:pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
a i zosto bi se nerviral,pa ti treba da razberes sto ti pisuvaat drugite za da se nerviras.ne znam zosto ama mi izglleda kako voopsto da ne izvlekuvas pouki od postovite na drugite koi se adresirani na tebe.ali ako ima vreme,mlad si,popoleka nikoj ne te brza.pretostavuvam deka sega tebe glavna preokupacija vo zivotot ti e stiskanje bubuljici pa zatoa se drugo ne te nervira.aj uzivaj i pazi na ogledaloto:pos2: :pos2: :pos2:
Да бе да, не.А овај, џунестефестелефесте викаш мајка ти се ебе а ?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
Абе копиљ ај фати нешто ЗПО ОТП или нешто такво не го поти курот тука.Ајде па кога ке имаш полуматура ке ти честитаме сите и средно строго Влахов или ЕМУЦ за друго место да не се мачи немаш мозок:bil:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom