Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
7 октомври 2008
Мислења
6.055
Поени од реакции
6.443
Ваква мизерна кошарка немам одамна гледано. Од МЗТ очекував повеќе со оглед дека ги немам гледано долго време и дека по медиумите ги серат од фалење.
Единствено позитивно ме изненади Фан Клубот Фемили од Аеродром кои на ептен високо ниво ги бодриа своите. Атмосферата многу ме подсеќаше на бундес лигата а најмногу на навивачите на Сант Паули.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
текст од оваа песната последна шо ја пееја,новата?
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.103
Поени од реакции
5.760
Кога ја гледам статистикава ми се плаче.... 21 изгубена топка... Баќич мора уште вечер да добие шут-карта, а не би било лошо и србиве да го дружат. Дамјан пак индиспониран... 0/7 има шут. Да шутираше ѕвезда нешто подобро слободни (18 промашени имаат), поразов ќе беше огромен.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.687
Очај, јад, беда. Бакич повторно КАМЕН, нека го бркаат додека е време зашто нервите ми ги скина. Не коментирам ништо за Пипан, ипак човекот пред два дена дојде, оставам малку време за да ја навикне екипата на неговиот тренинг режим. Гече се гледа дека повеќе неможе да игра, преспор е, Станко и денес зициери промашуваше :facepalm:. Во напад делувавме изгубено сем во одредени периоди од мечот кои доста кратко траеја. Без концепција тотално, не се знае кој пие кој плаќа, Дамјан и Дејвис ги направија моментално најглупите лични грешки во кошарката, по промашен шут да му влезеш на противничкиот играч со бодичек. :facepalm:
Се на се ова е реалноста, Ѕвезда со еден Ракочевич во тимот е преголем залак за нас.
 
P

PewDiePie

Гостин
Кога ја гледам статистикава ми се плаче.... 21 изгубена топка... Баќич мора уште вечер да добие шут-карта, а не би било лошо и србиве да го дружат. Дамјан пак индиспониран... 0/7 има шут. Да шутираше ѕвезда нешто подобро слободни (18 промашени имаат), поразов ќе беше огромен.
Сите до еден треба да ги избркаат србите,го уништија тимов.
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.181
Osven Stanko i Gece koi imaat po 100 godini i pak se najbolje drugite site se za na lecenje be u pm!
Damjan zasiluvanje ? Ha! Smeski e tipot be, pa use sum se cudel zs bugaron ne go igrase u lukoil... kamenko. Brat mu za nego e Jordan.
Sekoja cest za Gece, majstor bese majstor si ostana, spor vakov takov si gi rabotese. A Strancive inace se smeski, ne mi se veruva kolku se losi.
 
З

Забавата е во Кругот

Гостин
Чековски треба одма да лета, прва четвртина 4 грешки прави(немислам на лични).
Погоди 2 тројки и влезе во филм. Катастрофа.
Бакич мајсторе те молам излажи некој др. тим нека те земе.
Огне им покажа 2-3 пати на србиве од наш тим како се влага на двочекор. Иако и он потфрли, беше збунет.
Публика околу 4000, единствената светла точка денес.
Све на све катастрофа помина дождливиов ден.
 
Член од
21 март 2012
Мислења
3.277
Поени од реакции
3.055
Овој игор ако е машко јас кршам глава.Цел натпревар само се врти лево десно околу кош не знае да нападне на кош.

Па Марковски во споредба со Бакич и Игор е Мајкл Џордан.

Уште утре на Бакич,Игор и Николич нека им се даде исписница.Сега има еден тон играчи во Америка што за малку не влегле во НБА или се купени од некој тим али се понудени како позајмици дека немаат место.



.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.687
Искрено не знам што лига имаат маџарите,али на ацо плејов по се изгледа растура

http://instagram.com/p/RSUWkJRwKA/
Трубев ја нешо за Вуд на темава, ама што да се праи коа имаме ретардирани во управа, а и во тој момент имавме ретардиран педер од тренер.
 

Милојко

Идем Куме Кући
Член од
17 ноември 2008
Мислења
3.072
Поени од реакции
553
Одлична атмосфера, сонот ми се исполни. После 20 години пак да си ја гледам Звезда, се надевам дека и у фудбал ќе се деси истото.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom