Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Aerodrom nemoze sea gogo da misli pesna,go viknaa u operacija triumf da pisuva za...

...jbg si imale nekoi zaednicki raboti

pa ke morame nie od aerodrom da cekame!!!
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
УУУУУУУУУ извини писмен нежен обратен момак:zver:
Путкопувници и Поети:pos2::pos2::pos2:


Иди Путкопувникот те вика вечер има свирка.... брат добар клип сеа ке плачат им го нема сељакот од Ѓорче
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Само се бедирам ќе извади некој текст алијас Ѓорче како од негово маало некој шабански ама нема везе важно да се учествува:toe::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
нежно момченце си ветив вешќе не ти реплицирам само да им кажам на останативе членови дека остај што копирате не знаеете тоа да го направите како што треба... поптисот твој е една парола што ја извадија нежзните момци во црвено... ама незнаат да измислат па и таа е крадена, оргиналот е: "Надежта е БОГАТСТВО на оние кој немаат ништо"
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
а да те прашам јас тебе зоране која песна е лично ваша? ке ми го кажеш тоа?
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
а да те прашам јас тебе зоране која песна е лично ваша? ке ми го кажеш тоа?

Ај сеа ти кажи ми...

Дали е подобро да земеш ритам од група од странство ( да не речам дека во секоја поозбилна земја со озбилни навијачи кои ја препејуваат таа песна ) или пак да земеш ритам од група која ти е главен конкурент во твојата земја и да стаиш 3 нови збора и песната да ја наречеш твоја ???:toe::toe::toe:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
а да те прашам јас тебе зоране која песна е лично ваша? ке ми го кажеш тоа?

ај еве ти последна моја реплика кон тебе... Горе тоа е парола не е песна.. друго сите преработуваат ритам, ама вие од 10000 ритами само наши крадете... ќе набројам само : "О господе....." ; "Многу луге пробале"
"Од ѓорче петров"... овие се понови да не зборам за постарите... ај сеа не замарај, не и свреден тебе да ти реплицирам !!!
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Не си ја вршат доволно добро работата, не ги заслужуваат платите што ги земаат значи, копираат од најлутиот ривал...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ај еве ти последна моја реплика кон тебе... Горе тоа е парола не е песна.. друго сите преработуваат ритам, ама вие од 10000 ритами само наши крадете... ќе набројам само : "О господе....." ; "Многу луге пробале"
"Од ѓорче петров"... овие се понови да не зборам за постарите... ај сеа не замарај, не и свреден тебе да ти реплицирам !!!
вака сеа од ѓорче петров е тема на комити...во цела битолска околија
за многу луѓе пробале тоа го пеевме онака 3 пати за грне што немаше везе...онака за заебанција
а о господе неможеш да ми кажеш дека е ваша можам да ти најдам на јутуб да видиш колку само групи го имаат тој ритам
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
вака сеа од ѓорче петров е тема на комити...во цела битолска околија
за многу луѓе пробале тоа го пеевме онака 3 пати за грне што немаше везе...онака за заебанција
а о господе неможеш да ми кажеш дека е ваша можам да ти најдам на јутуб да видиш колку само групи го имаат тој ритам

hahahaha na komiti nedaj boze pejo da te cue:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
вака сеа од ѓорче петров е тема на комити...во цела битолска околија
за многу луѓе пробале тоа го пеевме онака 3 пати за грне што немаше везе...онака за заебанција
а о господе неможеш да ми кажеш дека е ваша можам да ти најдам на јутуб да видиш колку само групи го имаат тој ритам

Али О господе кој прв ја пееше у Македонија ???????

Ние или вие ??????? Еве , ни ја не сум идел тогаш на утакмици, веројатно ни ти не си идел али ЗНАМ дека таа песна е прв пат пеена од наша страна...Затоа немој многу да паламудиш тука за навијачки песни...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom