Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
вака сеа од ѓорче петров е тема на комити...во цела битолска околија
за многу луѓе пробале тоа го пеевме онака 3 пати за грне што немаше везе...онака за заебанција
а о господе неможеш да ми кажеш дека е ваша можам да ти најдам на јутуб да видиш колку само групи го имаат тој ритам
аиииииииииии.. хахахахаах ...хаха после ова зошто да ти реплицирам... прашај некој од комити ке ти каже кој прв го преработи тој ритам дали они или ние... кога се тресеше парк лани " Од ѓорче петров" после нас они ја имаат преработено... па да за о господе... ја имаат многу навивачки али кој прв ја има на овие простори и зборовите да не ти се слични.. или не ???
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
вака сеа од ѓорче петров е тема на комити...во цела битолска околија
за многу луѓе пробале тоа го пеевме онака 3 пати за грне што немаше везе...онака за заебанција
а о господе неможеш да ми кажеш дека е ваша можам да ти најдам на јутуб да видиш колку само групи го имаат тој ритам
Ај да ти кажам јас сега ВИСТИНАТА

Члена на форумов го има смислено текстот од Ѓорче Петров и Комити го имаат земено да се препее, значи или зборуваш на памет, или намерно ја заобиколуваш вистината

О Господе, е песна која за прв пат, Неки од Пирамида ја има испеано далечната 199 и некоја, од неа вие имате изменето 3 збора и викате дека вие сте ја донесле тука прв пат, а и самиот Гого знае, кој прв ја има испеано тука песната. Прашај си ги постарите, чисто заради тебе, ние си ја знаеме каква е ситуацијата
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Али О господе кој прв ја пееше у Македонија ???????

Ние или вие ??????? Еве , ни ја не сум идел тогаш на утакмици, веројатно ни ти не си идел али ЗНАМ дека таа песна е прв пат пеена од наша страна...Затоа немој многу да паламудиш тука за навијачки песни...
не се знае бе...јас не викам ние или вие...може да сте вие..за нешто што не сум сигурен не зборам затоа си преќутев
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Де ќе ве замолам некој слики од утакмицата со Реал ако имате,сакам да видам.:)
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
не се знае бе...јас не викам ние или вие...може да сте вие..за нешто што не сум сигурен не зборам затоа си преќутев
Јас ти кажав кој го има слислено текстот, прочитај си, па ќе знаеш
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Благодарам !:)
WoW,WoW,WoW немам зборови ...Ах Чичо Перо да ти ебам раката мирна,браво !Која година е утакмицата,каков куп е тоа?
П.С Саша Димитриевиќ го видов таму на клупата на Мзт или грешка сум:)?
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
вака сеа од ѓорче петров е тема на комити...во цела битолска околија
за многу луѓе пробале тоа го пеевме онака 3 пати за грне што немаше везе...онака за заебанција
а о господе неможеш да ми кажеш дека е ваша можам да ти најдам на јутуб да видиш колку само групи го имаат тој ритам
Се гледа колку си запознаен со нашава сцена.Од ѓорче петров била тема на Комити?Ајххх.Комити ја преработија одма после нас кога се идеше во Битола она гостување кога од Ск отидоа 6 автобуси исто како што го преработија и маршот...(знам дека врска немаш за што ти зборам ама ајде).

А многу луѓе ја пееле ОНАКА ЗА ЗАЕБАНЦИЈА :icon_mrgr:pos:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
вака сеа од ѓорче петров е тема на комити...во цела битолска околија
за многу луѓе пробале тоа го пеевме онака 3 пати за грне што немаше везе...онака за заебанција
а о господе неможеш да ми кажеш дека е ваша можам да ти најдам на јутуб да видиш колку само групи го имаат тој ритам

Aбе нежно момче глупо намерно се праиш глуп или тренираш?Знаеш ли која ја измисли прв во македонија таа песна а?
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
78:68 Мзт изгуби од Пелистер.

Хелд 30
Пејановиќ 1 поен

0/16 за три поени Мзт
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Тој си мисли дека е нешто екстра шутер:tapp:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Напишано од city park boy
вака сеа од ѓорче петров е тема на комити...во цела битолска околија
за многу луѓе пробале тоа го пеевме онака 3 пати за грне што немаше везе...онака за заебанција
а о господе неможеш да ми кажеш дека е ваша можам да ти најдам на јутуб да видиш колку само групи го имаат тој ритам
Поголема глупост јас на сум чул..О господе не е наша ?! лелеле Од Ѓорче Петров е на Комити?! лелеле глупостии...Се глеа дека врска немаш што се дешава..Дудуче центарско:pos2::pos2:Не ни треба да објаснувам за овие песни..Цел геј парк се чудеше кога је запеавме прв пат таа песна...


0/16 за три поени Мзт

Го заборавивте и Радуле..А Пејановиќ што е дрво, дрво е! Нема тука збор..Гарант шутнал мин 6..Па од толку шута јас и Фикудис ќе погодиме бар 2 :pos2::pos2:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Поголема глупост јас на сум чул..О господе не е наша ?! лелеле Од Ѓорче Петров е на Комити?! лелеле глупостии...Се глеа дека врска немаш што се дешава..Дудуче центарско:pos2::pos2:Не ни треба да објаснувам за овие песни..Цел геј парк се чудеше кога је запеавме прв пат таа песна...





Го заборавивте и Радуле..А Пејановиќ што е дрво, дрво е! Нема тука збор..Гарант шутнал мин 6..Па од толку шута јас и Фикудис ќе погодиме бар 2 :pos2::pos2:

Така е Спанулис Диамантидис ке ги отцепевме 2цата:toe:
Ама овие се дрвца нашиве,а ова нежново момче изглеа сака да му дадам еден клип од геј парк коа се чудеа цела утакмцица со Од Ѓорче Петров до Железничка...после не била наша не треси бе море не се бламирај ПЛАТЕНИК ЕДЕН!!!


 

Kajgana Shop

На врв Bottom