Фан клуб: МЗТ Скопје

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
ова нежниве значи само на форум да се јадело гомна,измислуваат свашта цц леле како ги чекам во јане ,ја мислам треба да ги пуштиме да дојдат ако имаат храброст да дојдат
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Е во Аеродром ќе биде се друго :helou::helou: Има да летаат нежните момчиња најбрзо,баш како DHL (брза пошта) :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ај бе ти не се мешај кај што не ти е работа...до лани цело време јадесе г**на за нив сеа иди :drk: на нив те купија со 3 поста хахаха какво циганче си ти и сам не си свесен да не ти дадоа едно геврече и една лидер кола за да пишуваш постови против нас...

ти си нашол да збориш за купување.... на естрадниот уметник му фрлија некој денар и одма ве регрутираше на трибина... ама се гледа е дека вештачки и дека не е од срце, се собирате само против нас....
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Што му се објаснувате на детево бре? Видовте каков лажго е, тврди дека ни краделе реквизити, тврди дека ние сме бегале, тврди дека ни тепале луѓе, а тој од почетокот не лаже дека идел на Работнички 10 години, а во моментов има 12... не лажел на форумов, само тие 21 што му се пишани по грешка му биле, ги измешал бројките де :pos:
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
не му е лесно ни него дај разберете го ..... каков карактер сакаш да има кога во путпуковник коле гледа татковска фигура ? место нормално детство да има он пишувал десетар кољо по ѕидови , место смоки и базука мастики и сликички да собира он давал секој месец пари за веспата на коле .....:toe:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
не му е лесно ни него дај разберете го ..... каков карактер сакаш да има кога во путпуковник коле гледа татковска фигура ? место нормално детство да има он пишувал десетар кољо по ѕидови , место смоки и базука мастики и сликички да собира он давал секој месец пари за веспата на коле .....:toe:
сеа ке ти ја кажам историјата за таа веспа...коки таа веспа ја купи за работниците од карма.....а него за една веспа не му е дојдено бе тесла и добро кога ке знаеш...уствари знаеш али се правиш на тошо
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
шо да објаснат бе тимче? Секој тим касне со платте ама се исплакат нели читаш денеска .. ц ц ц .
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Лади си го нема да дојде до распаѓање:smir: Не сме како некој клубови што постојат 2 години и после заминуваат во историјата т.е R.I.P !!! Имаше мала криза ама се ќе се надмине:toe:


Иначе да напоменам до фановите на Мзт дека центарските пички и некој поедини луѓе од комити од центар сакаат да ја украдат нова песна на Ф.А але але оооо ... смрдени дрољи само тоа ќе кажам
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Лади си го нема да дојде до распаѓање:smir: Не сме како некој клубови што постојат 2 години и после заминуваат во историјата т.е R.I.P !!! Имаше мала криза ама се ќе се надмине:toe:


Иначе да напоменам до фановите на Мзт дека центарските пички и некој поедини луѓе од комити од центар сакаат да ја украдат нова песна на Ф.А але але оооо ... смрдени дрољи само тоа ќе кажам

НИШТО НОВО! ДО КОГА ЌЕ НЕ КОПИРАТЕ?!!!!!!!!!

АЛЕ АЛЕ АЛЕ ООО РАБОТНИЧКИ ПУШИ ГО,СИТЕ ДОБРО ЗНАЕМЕ ДЕКА ВИЕ БЕГАТЕ ОД НАС,АЕРОДРОМЦИТЕ!!

ОВА Е ОРГИНАЛОТ!!! :smir:



 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
ale ale ale oooooooooo ,bitola ispusigooooooooo...site dobro znaeme, koga i da dojdeme, pelister go ebemeeeeeeeee .....


Вака мислат да ја пеат утре у Битола на гостовање...
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
але але алеееееееее нежни пушетеееее добро знаетеееееееее кој се Фамилиииии
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Па добро јас не гледам ништо лошо во тоа, и така скоро цело Скопје е за Вардар.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom