Фан клуб: МЗТ Скопје

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.542
Поени од реакции
47.996
site sto ste od family da znaete deka ke se plaka po 50 den vlez za da se soberat pari za da odime vo bitola strumica i kavadarci!!!! taka e odluceno na sostanok
еееееееееее супер ова со париве уште не почнала сезонава и одма у зијан да идеме:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot: а да не знае некој кога се тие гостувања ??
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
еееееееееее супер ова со париве уште не почнала сезонава и одма у зијан да идеме:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot: а да не знае некој кога се тие гостувања ??
6 Ноември - Кавадарци
13 Ноември - Струмица
5 Декември - Битола

Жими ташаков што ке излеземе од Скопје, ама ај
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Не кобам, тоа е тоа. Според мене, работите ке почнат се полоши и полоши да бидат
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
ajde uste eden den ne ceka vo nedala ke bide urnebes ako ne doagate vo sala gledajte na tv
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
kartite utre po 50 denari!!!! ke se prodavaat do 5 saat koj saka da kupi karta neka dojde vo xxl kafanata od 2 saat nie ke bideme tamu

pozzzzz
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
kolku se iznasmejav sega imame nova pesna mnogu e top eve vi ja: :pos2:

city park boysi
site ste pederi
boki 13 vas vi e idol
skopje sampioooooooooon!!!!!!!
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.542
Поени од реакции
47.996
kolku se iznasmejav sega imame nova pesna mnogu e top eve vi ja: :pos2:

city park boysi
site ste pederi
boki 13 vas vi e idol
skopje sampioooooooooon!!!!!!!
Малце е Чкембар style ама ајде ке видиме како ке звучи.....А мене не ми се верува дека сум вака попален мислам дека ке скренам до сабајлево не се ни замаравам многу-многу ама денес сум шекнат 100% ми се иде ана утакмица ми се РИКААААААААА!!!!
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
lelel kuti ja bev do sega so radikal ne kafe i me fati nekoja nervoza stanav i si otidov ke pukanam odvaj cekam utre da dojde
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Малце е Чкембар style ама ајде ке видиме како ке звучи.....А мене не ми се верува дека сум вака попален мислам дека ке скренам до сабајлево не се ни замаравам многу-многу ама денес сум шекнат 100% ми се иде ана утакмица ми се РИКААААААААА!!!!
kjuti bratce ne da mi se rika utre ke se iznavikam i koa ke otidam u skolo u pon kako nov:)FAMILY 4EVER
 

Kajgana Shop

На врв Bottom