Фан клуб: МЗТ Скопје

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Добив информација оти можно било да не дојдат оти неможеле да наполнат еден автобус , а некако новата песна не им идела од рака , неможеле да најдат ритам да ја пеат , па не биле подготвени за гостовање хахаха
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
хаха... изгледа нема со шо да си ги наполнат ел. тапани! Позз ЕБЕТЕ ГИ НА ФЕНИ!
Аха нема :tapp::tapp: Оди земи една туба, и претрчи до бензинска и наполни плин...Охохохох зошто се раѓат вакви? А зошто и се мачат да живеат уште лелелел:tapp::tapp:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Зошто не доаѓате бе лозари?Сте се исплашиле нешто а?Или од сеа само по емисии ќе гостувате?
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Зошто не доаѓате бе лозари?Сте се исплашиле нешто а?Или од сеа само по емисии ќе гостувате?
Кој така рекол? Слушаш некои од Струмица кои се глупираат? Од кај они ке знаат дали Лозари ке иделе или не...во емисија беа и комити и чкембари па оти не му се смеете што биле?
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Оти вие сте за смеење . вас ве направија циркузанти затоа хаха детска градинка
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Кој така рекол? Слушаш некои од Струмица кои се глупираат? Од кај они ке знаат дали Лозари ке иделе или не...во емисија беа и комити и чкембари па оти не му се смеете што биле?
Абе море што се криете цело време и не кажете директно доаѓаме или не доаѓаме,ако не бркајте работа.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Оти вие сте за смеење . вас ве направија циркузанти затоа хаха детска градинка
Оууу па Лозари не беа на натпреват таму.. Тоа си е емисија наменета за забава дружење ова она... вие сега не можете да се помирете со поразот и ајде ке се вадеме со смешна песна на Игор...ма ајде бре...
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
хаха па таму ги представуваат навивачките групи како што знам , а со вас направија комедија од емисијата , право шоу за деца ..
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
хаха па таму ги представуваат навивачките групи како што знам , а со вас направија комедија од емисијата , право шоу за деца ..
ce mi kazes deka si sedel doma ne si bil na utakmicata na strumica za da gi gledas lozari??????????
ili pak ke priznaes deka voopste ne ni znaes so e toa kec u kec
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Абе море што се криете цело време и не кажете директно доаѓаме или не доаѓаме,ако не бркајте работа.
Гледам никој не те играе тебе и не ти одговара на прашањата па си викам ај ја да му кажам на човекот :pos2: има еден автобус тргнато.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
ce mi kazes deka si sedel doma ne si bil na utakmicata na strumica za da gi gledas lozari??????????
ili pak ke priznaes deka voopste ne ni znaes so e toa kec u kec
Де бе на кој му објаснуваш незнам. Си идат од утакмица и не зборуват ништо за утакмицата што изгубија, туку почнуваат одма "хехе ени мени сени, воа ноа" како да ја гледале емисијата, а усфари не знаат ни на која ТВ ја дават, само гледат да ја избегнат дискусијата за утакмицата од "СТРАМ"
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
ce mi kazes deka si sedel doma ne si bil na utakmicata na strumica za da gi gledas lozari??????????
ili pak ke priznaes deka voopste ne ni znaes so e toa kec u kec
Братче , како прво јас сум на факултет и не сум моментално во Струмица па не бев во можност да ги гледам ... сега задоволен од одговоот ?

Како второ , признав дека изгубија Струмица , што има толку страшно да изгуби еден клуб ? Па не сме ние како вас секоја утакмица наредена , и судиите подкупени па стално да победуваме ...

Како трето , оди легни си и јади леб и расти , за да ме стигнеш и да ми кажуваш што е кец у кец , а што навивање ... сељак
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Фени победи ... одлична трета четвртина за фемили ...
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
nemam komentar za igrata na mzt :nesum:

za family vidovte sto vidovte

a za toa sto ne vidovte neka kazat lozari kako gi precekavme :kickbox: :kickbox: :kickbox:

i na kraj nemojte veke sramota ste, najprijatelski sovet
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Го јадеа лозари ? ? ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom