Фан клуб: МЗТ Скопје

V

Viktoranius

Гостин
АЈДУЦИТЕ СЕ БИЛЕ И ЌЕ БИДАТ ПРЕД ФА, сакаш прифати сакаш не еве ти факт. Кога ајдуци се навивале за Беласица, тогаш ФА уште не е постоела.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
ee MARKO MZT abe ti znaas li oti vii ste selaci a vii neli raboti na niva hehehe ela ti vo STRUMICA i kazi dali e selo ti koga ke dojdas ke se zbrkas wee i da znaas oti nii ne rabotime na nivata ima koj da rabote na nivata tii sto se od selo i da znas oti eden grad e STRUMICA i eden KK STRUMICA poz..

nemetali ograzden,polo trejd,kk strumica pa odlucete se vekje ednas.........

kolku sto znam vo nasiot jazik ne se koristi "w"..............

site na niva ,alea,site na niva..................
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
skopski p....i samo znaate da provocirate i zatava nema da ve saka nikoj
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
АЈДУЦИТЕ СЕ БИЛЕ И ЌЕ БИДАТ ПРЕД ФА, сакаш прифати сакаш не еве ти факт. Кога ајдуци се навивале за Беласица, тогаш ФА уште не е постоела.
ХАХАХАХАХАХАХА ОВА НЕ ТИ ТРЕБАШЕ hihihihihihihihihihi
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
Напишано од Синдикат
А за навивачките групи шо скандират незнам шо те чуди. Тие шо рикат се деца и насилници и тие работи му се интересни да ги пеат. Вие па шо пејте да се чсуди чоек, запрепастен сум ко ќе ве слушам, ко македонската филхармонија сте исти кур сте ко деца мали се бламирате со песнички мизерни. Туку гледај ти 30 души на крст сте, да дојди чоек Скопје на натпревар да прдни ќе се слушни. Не туку се курчи, глеаш греој сте.
ova e od sindikat pred 3-4 nedeli i mu gi zatna muckite na radical i aerodromka
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
nemetali ograzden,polo trejd,kk strumica pa odlucete se vekje ednas.........

kolku sto znam vo nasiot jazik ne se koristi "w"..............

site na niva ,alea,site na niva..................

SO VEEE GAJLE NII ZA KOJ NAVIVAME NII SI NAVIVAME ZA STRUMICA EKIPA SO DA NE KE NAVIVAME ZA SKOPSKA EKIPA EE A NII IMAME ZA KOJ DA NAVIVAME VII ZA KOJ KE NAVIVATE SAA KOGA MZT KE SE ODKAZE AJ KAZI MI :pos2:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
АЈДУЦИТЕ СЕ БИЛЕ И ЌЕ БИДАТ ПРЕД ФА, сакаш прифати сакаш не еве ти факт. Кога ајдуци се навивале за Беласица, тогаш ФА уште не е постоела.

za tebe decko "iluzija " od tose da ja slusnes pred spienje........

i pazi sea odma znam kako ke mi repliciras.kje mi kazes deka titulata za mzt e iluzija.ne si nabivaj postovi za dzabe.
jas si go sakam klubot i sekogas kje bidam so nego,a ne samo koga kje mi dojde bogatiot evrein ili grk...............
 
V

Viktoranius

Гостин
ХАХАХАХАХАХАХА ОВА НЕ ТИ ТРЕБАШЕ hihihihihihihihihihi
Зш бе ? Вистината боли или и ти си ќелав па не разбираш ?

Јас се чудев до сега зошто Радикал е ќелав, ама кога размислив поубаво сватив дека е од нервоза бидејки НЕМА ТИТУЛА ! :pos2::pos2:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
SO VEEE GAJLE NII ZA KOJ NAVIVAME NII SI NAVIVAME ZA STRUMICA EKIPA SO DA NE KE NAVIVAME ZA SKOPSKA EKIPA EE A NII IMAME ZA KOJ DA NAVIVAME VII ZA KOJ KE NAVIVATE SAA KOGA MZT KE SE ODKAZE AJ KAZI MI :pos2:

nema mzt da se "oTkaze".ne se sekiraj za toa.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Зш бе ? Вистината боли или и ти си ќелав па не разбираш ?

Јас се чудев до сега зошто Радикал е ќелав, ама кога размислив поубаво сватив дека е од нервоза бидејки НЕМА ТИТУЛА ! :pos2::pos2:
КЕ ти рзарешам една дилема, Радикал е ќењав зашто има бричеви, знам дека со срповите вие немошете глава да бричите, али кај нас постојат повеќе видови бричеви и ние ги практикуваме тие.

За разлика од тебе и од сите останати, ФА навива зашто го сака клубот, а не зашто клубот има шанса за титула. Вие сте навивачи само кога сте јаки и кога имате пари...така да, како што реков прееска, кога ке го изгите сељачкото во вас, тогаш ке правиме муабет, а до тогаш, сајонара мај вилиџ бојс
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ceki so mislas oti AJDUCI I LOZARI NE GO SAKAT KLUBOT I OTI NAVIVAT KOGA IMAT PARI gresis da znaas oti od lubov navivat od srce i da znaas oti samo pato im se plake na ajducite koga gostuvat a za lozarite ne znam
skopski pedere
 

Kajgana Shop

На врв Bottom