Фан клуб: Лос Анџелес Лејкерс!

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.513
Поени од реакции
16.204
:love:



Купчак не е крив за ова, ова го направи Џими Бас, разгаленото синче (на 40-50 години) кое сакаше да си игра ГМ.
Не, не викам дека е некој крив, само кажувам дека платата на овој сеуште стои во капот и ке стои уште наредни две сезони како што гледам...
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Leleee kolku sum nervozen mi se place ej.Na vakva partija na bron i na ad da sjebes e greota Deni grin sve ti ebam nemozes otvorena trojka da pogodis da ja otvoram majla ti, i tebe vogel sve tivebam umreno ja, izvinite decki ali morav

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Последно уредено:

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.408
Поени од реакции
29.904
Ајде следната... :)
Инаку баш се плашев дека се урочија со црните дресови, требаше да ги чуваат стриктно за гејм 7 ако дојдеше до тоа.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
tamam neka dojdat do 7ma da im se vrati Dragic da ni go otvori gzot cc

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.408
Поени од реакции
29.904
Следнава мислам дека ќе играат со очај, ќе гризат, и мора да победат... Шампионат се заслужува, Мајами не се случајно во финале и ништо нема да дадат без борба. Мора да се надиграат. Ама ми се допадна дека Дејвис играше повеќе под кош, очигледо е дека треба ексклизвно под кош да игра за да ги победат, со проблеми со фаули и со слободни фрлања. Реално немаат кој да го чува под кош освен Адебајо... Вогел мора да направи некоја шема каде ќе можат вака да функционираат во напад.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Pun pogodok so Karuso u startna postava, kosot nemozat da go vidat.Ovaa ako ne ja dobijat ic ne ni mora da izlagaat na teren na 7ma utakmica

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Аууу после 10 години титула,штета што еден човек фали и нема да го види ова, емоции емоциии у пичку матер

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.513
Поени од реакции
16.204
Да не ми се нафрлат у темана со hehe реплики, зашто носеа вчера играчите очила?
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.408
Поени од реакции
29.904
Да не се удават во шампањ? ;)
Којзнае, ради заебанција а може и реклама за некој бренд. Интресни беа секако. :)
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.513
Поени од реакции
16.204
Да не се удават во шампањ? ;)
Којзнае, ради заебанција а може и реклама за некој бренд. Интресни беа секако. :)
Па прво видов кај Брон кога се јави на мајка му. А после и овие другите на конференцијата и ми стана чудно. :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom