Фан Клуб: Челзи

Stef_12

Player hater
Член од
15 јануари 2009
Мислења
951
Поени од реакции
405
Чукна часот за Бенитез, осеќам максимун до понеделник Абрамович ќе го зашутира од клубот.
--- надополнето: 30 јануари 2013 во 22:59 ---
Чукна часот за Бенитез, осеќам максимун до понеделник Абрамович ќе го зашутира од клубот.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
Што треба да направи РАФА за да го избркат ?
Да заколе 3 млади јаренца, да убие 4 млади девици, да изврши геноцид врз ромите, да го запали селото за деца без родители, да го убие Обама и да го реикнарнира Хитлер.

Па тогаш ако Роман е нервозен ќе го отпушти. Ако не ништо.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.558
Поени од реакции
52.348
А си викам ќе заврши 0-2, мирен натпревар, 3 бода...
 

closertb

Пластичен
Член од
23 октомври 2011
Мислења
893
Поени од реакции
1.049
Абе како останаа 3-ца играчи потполно сами?
Мизерија од тим. Мизерија. Така е кога не се игра да се победи... Ебати клошарите скапани. Освен Мата, Ивановиќ и Лампард, сите други во 300 п.м.
Оној Бертранд за украс, фатен во нозе. Торес барем беше stylish плавуша, сега и за тоа не го бива. Трнот кога ќе процени 1 топка, пишете тука. На секој ценаршут да се тресеш дали ќе се искикса. Оној Кол зема 200к, се заебава на терен. Азпиликуета не го забележав. Оскар, ебати мекушанот, шутни ја топката еднаш како треба.
 

dR3

Член од
9 септември 2009
Мислења
918
Поени од реакции
542
Се надевам утре на официјалната страна ќе има нешто да ме расположи. У курац!
 
Член од
16 јули 2010
Мислења
2.951
Поени од реакции
1.923
Добро бе до кога овака два шута два гола, исто беше и против Кпр.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.558
Поени од реакции
52.348
Абе како останаа 3-ца играчи потполно сами?
Мизерија од тим. Мизерија. Така е кога не се игра да се победи... Ебати клошарите скапани. Освен Мата, Ивановиќ и Лампард, сите други во 300 п.м.
Оној Бертранд за украс, фатен во нозе. Торес барем беше stylish плавуша, сега и за тоа не го бива. Трнот кога ќе процени 1 топка, пишете тука. На секој ценаршут да се тресеш дали ќе се искикса. Оној Кол зема 200к, се заебава на терен. Азпиликуета не го забележав. Оскар, ебати мекушанот, шутни ја топката еднаш како треба.
Битно за Бенитез се најдобро. :D
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
947
Поени од реакции
1.074
Dosta go kritikuvate rafa,i jas da bev sea trener,i da go smenea cel sostav na chelsea so moi 11 drugari ke go zadrzevme rezultatot na 2-0 pa makar i 2-1...ne e se do trenerot do igracite e...za bertrand i torres odma 200 evra ke mu daam neka mi gi dae mene malku da gi pozaslapam,ionaka nema nieden klub da gi kupi ...
 
Q

qazwsxedc

Гостин
па дал је то могуче????:place: 2 гола да примиш на крај на утакмица,секоја чест:cuc:
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Pa se da im ebam kakva e taa mizerija aj zivcite so mi ojdee ojdee mi pa kolku pari mi odnesee do saa u vtora liga da otpadnat najdel sum i jas za koj da navivam :mad::mad:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
Се надевам утре на официјалната страна ќе има нешто да ме расположи. У курац!
BREAKING:Roman gives every CFC fan a night with Eva Carneiro to pay back for his sins that brought many tears for the Chelsea fans in the world.

Пак ставајте ја Ането на аватар....
Io Sono Interista Дај прибери си го малиов
 

Kajgana Shop

На врв Bottom