Фан Клуб: Челзи

Член од
21 мај 2008
Мислења
10.926
Поени од реакции
11.534
Еј не ја гледав, се враќав од Охрид. Ај некој да пушти подолг хајлајтс или да каже отприлика како течеше натпреварот? :D Фала :D
Добро што не сум ја глеал, ќе сум искршел нешто. Пошто во ПЛ мислам дека е готова причата...да се освои ЛШ!!

Бтв @Донев @HoT IcE не знам што се замарате со некои ликови (или и еден лик да е во прашање). Трајте си, имаме ние побитни да се замараме (пример 1/2финале на ЛШ).
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.137
Поени од реакции
84.830
Еј не ја гледав, се враќав од Охрид. Ај некој да пушти подолг хајлајтс или да каже отприлика како течеше натпреварот? :D Фала :D
Добро што не сум ја глеал, ќе сум искршел нешто. Пошто во ПЛ мислам дека е готова причата...да се освои ЛШ!!
У смајлиња. Секое смајли е крај на 10 минути (првото смајли-реакција после 10 мин,второто после 20 мин итн.)

:)
:oops:
:sneaky:
:unsure:
:coffee:
:rolleyes:
:вонзем:
:cenzura:
:confused:

FT: :mad:
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.926
Поени од реакции
11.534
Оооокеј. Сепак „високи светла“ дајте. :D Од тие по 10-15 минути што траат.
 
Член од
16 јули 2010
Мислења
2.981
Поени од реакции
1.938
За сега само ова го имам, уморен сум за да барам сега, утре ќе најдам некое подолго.
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Еј не ја гледав, се враќав од Охрид. Ај некој да пушти подолг хајлајтс или да каже отприлика како течеше натпреварот? :D Фала :D
Добро што не сум ја глеал, ќе сум искршел нешто. Пошто во ПЛ мислам дека е готова причата...да се освои ЛШ!!

Бтв @Донев @HoT IcE не знам што се замарате со некои ликови (или и еден лик да е во прашање). Трајте си, имаме ние побитни да се замараме (пример 1/2финале на ЛШ).
Imavme i igra i shansi i penal za nas nedosuden, znachi si izigravme da ne recham perfektno, ama edna dobra 7mica od 10. Da nadodadam na toa deka bevme oshteteni za penal u nivna korist...Kopileno smrdlivo ne zaeba. Nishto sea za titula epten, epten mnogu tesko... Ne deka nemame sansi teoretski, ama jebiga, toa e, ne ebat nonstop sudiive, jbg, top 4 imame sigurno zagarantiran plasman. Champions league da gleame da osvoime ako moze, neka se ide na se ili nisto, nit od atletico nit od real nit od bayern se plasam... KTBFFH!

PS. Hristos voskrese, za mnogu godini neka ni e.[DOUBLEPOST=1397948972][/DOUBLEPOST]
Двајцата сме ја сониле само што јас сум се побркал во сонот, сум мислел полувреме дека е :D[DOUBLEPOST=1397936575][/DOUBLEPOST]

:cuc:

Toa e taa ironija i sarkazam sho gi ljubam kaj nego..

C A R ! ! !
 
Последно уредено:
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Оооокеј. Сепак „високи светла“ дајте. :D Од тие по 10-15 минути што траат.
http://rutube.ru/video/4fbeac36f5d4cee96a7fc7c718499bb3/
И ја не сум го гледал уште, ваљда е добро.
Христос Воскресна!!! За многу години нека е!

Упс, огромен кикс од моја страна ова од пред 4 години било :oops:
 

UNKNOWN_ARTIST

Blue is the colour!!!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
892
Поени од реакции
555
Еееее кога ви велеше специјалниот дека не освојуваме ПЛ вие не му верувавте :) ама така и испадна на крај...криво ми е само што од толку утакмици што изиграа сезонава Сандерленд, ние се најдовме да им дадеме 3 бода за спас...од толку порази, на крај нас не победија...ама таков е фудбалот.

Утакмицата не ја гледав, сега само Хајлајтс што видов, бев на Металург во БТ. Еднаш ќе решам да не ги гледам нашиве, и на крај што се деси. Значи не верував дека со Мур ќе имаме пораз на мостот у ПЛ ама се деси и тоа...утре на Ливерпул им пожелувам победа, и нека освојат ПЛ. Барем ако некој заслужува сезонава најмногу ПЛ тоа е Стиви Џи со Луверпул.

Следната сезона здравје, со нов напаѓач, и се надевам, без камикази во тимот, ќе атакуваме на ПЛ...
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Не прочитав зошто Чех не беше на голот?Оскар и остали дупки,немавме никаква игра тоа е.Само Вилијан можам да го пофалам,човекот се труди 200%.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.619
Поени од реакции
52.479
Јас сега ќе си верувам дека Мурињо намерно ги изгуби трите утакмици периодов за да биде во право дека нема Челзи да освои. Ако сакате придружете ми се :D
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Јас сега ќе си верувам дека Мурињо намерно ги изгуби трите утакмици периодов за да биде во право дека нема Челзи да освои. Ако сакате придружете ми се :D
Povekje shansi imame za Champions League nego za Premier League. Povekje shansi iame da gi tepame Atletico Madrid i Bayern/Real nego li da go tepame Liverpool na Anfield i da chekame kiks na Liverpool so Newcastle + nie da gi tepame 2te mecha i + kiks na City mislam deka ni treba.. Ne deka ne e mozno, ama sansite se 3%.[DOUBLEPOST=1397992874][/DOUBLEPOST]
Ми се сака титула годинава. Нека се и две, нема да се бунам. @драгонски
Mi se saka i mene mnogu i toa.. Povekje i od ushloto, ja chekame dosta dolgo.. od 2010ta.[DOUBLEPOST=1397993048][/DOUBLEPOST]I da...



Rui Faria.

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom