Фан Клуб: Челзи

Член од
16 јули 2010
Мислења
2.979
Поени од реакции
1.937
И сега колку натпревари дома Мурињо е без пораз 76 ?


Сами сме си крив за ситацијава ама и судите доста не искинаа сезонава и тоа во клучен дел каде што нема поправен. Фој со Астон Вила сега Дин.
Да се надеваме дека ќе ја освоиме утешната награда т.с ушлето.[DOUBLEPOST=1397935360][/DOUBLEPOST]Маноне 14 одбрани на фантази :eek:, а каков панцерски гол прими против Сити. Ах мори судбино клета.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.137
Поени од реакции
84.828
Пробувам да бидам како ти, што се лутиш одма. :icon_mrgr:
Никој не може да биде како мене а сепак сите сте дел од мене исто како јас што сум дел од вас.

Гласајте за мене ќе ви ги исполнам барањата.




ЕПЛ е утешен куп реално. Цела сезона се мачиш а можеш да завршиш 6ти. Ааааама ако освоиш ЛШ ќе имаш освоено повеќе пари од цела лига и пак ќе си играш ЛШ догодина.

Да бидеме реални.

Идеме на Атлетико да ги елимиираме па малце да се тешиме демек имаме шанси во финалето :D
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.616
Поени од реакции
52.475
Од вчера е ова бе :D

Иначе сонував дека не сум можел да гледам прво полувреме. На телефон нешто пробував да пуштам стримови, па кочеше, ме заебаваше и ништо не сум видел. И на полувреме гледам резултат, 1-2 :facepalm:
После за второ се наместив пред ТВ и се разбудив. Ама им реков на сите околу мене дека 3-2 ќе тепаме :D
Двајцата сме ја сониле само што јас сум се побркал во сонот, сум мислел полувреме дека е :D[DOUBLEPOST=1397936575][/DOUBLEPOST]

:cuc:
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.137
Поени од реакции
84.828
Во меѓуврме Ван Гинкел:




:pos: :pos:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.616
Поени од реакции
52.475
Да не се нервираме стварно ајде. Смирено сите, пуштете си музика и после каснете си од јајцата. Велигденските.
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Chestito titula za liverpool i Steven gerrard posebno.. a ovoj sudijava kopilevo gnasno usrano sho go şudese mecov krv da mü ebam i sve sho ima u familija da mu umre od rak leukemija i sida.. aj zdravo, ideme na titula evropski sampion. Ps. Da ja ebam cela anglija sose kralicata elizabeta i princezata kejt
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Дечки, ојде титулата у курац. Ама ај, здрави и живи да сме.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.137
Поени од реакции
84.828
Го заборавате Сити.
Се некако мислам дека утре Норвич ќе извади нерешено со Пул, и ние еден Х со нив ќе изиграме и оп Сити шампиони.

Нејсе топ3 пласман е исполнет, ни останува сега да се надеваме за ЛШ некако да видиме што ќе бидне сезонава.[DOUBLEPOST=1397942548][/DOUBLEPOST]Ајде,ајде весело малце празник е ли што е ?

Ајде удри бригу на весеље

Пошто го нема Форест да постира песна еве јас:


 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom