Фан Клуб: Црвена Звезда

Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
Со среќе денес. Ако сте во можност, ставајте стримови за гледање од 16 часот.
Денес победа и тоа како добро би дошла ама задоволен сум и со нерешено.
Preku oficijalniot saj mozes besplatno da ja sledis obezbeden e besplaten prenos logiraj se i gledaj.Jas steta nema da mozam ali nek e so sreka.
http://www.crvenazvezdafk.com/besplatan-prenos-iz-tbilisija-2112-c1-content.htm
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Него у денешен Мак.Спорт читам дека Тричко заминал кај Чеде во Енозис, на позајмица. Нема ништо на официјалнава, точно е ова или уште една глупост на Спорт?
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
Seuste nema objaveno takva informacija ni po srpskite sportski strani sepak ne bi me cudelo toj so sigurnost ne se najde megu 20te koj zaminaa vo gruzija, a dali zaminal nz ke vidime ovie denovi sto kao.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.233
Поени од реакции
8.126
Preku oficijalniot saj mozes besplatno da ja sledis obezbeden e besplaten prenos logiraj se i gledaj.Jas steta nema da mozam ali nek e so sreka.
http://www.crvenazvezdafk.com/besplatan-prenos-iz-tbilisija-2112-c1-content.htm
Сликата е доста лоша, ама барем може да се гледа. Поголеми дебили од овие од сателитскиов РТС немам видено. Само Партизан го пренесуваат.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Бојан да не брани денеска,може некој да ми каже....и како игра Звезда има ли шанси нешто ова она...
Делије има ли ??? :toe:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Бојан да не брани денеска,може некој да ми каже....и како игра Звезда има ли шанси нешто ова она...
Делије има ли ??? :toe:
Брани...

CRVENA ZVEZDA : Pavlović, Ninkov, Tutorić, Đorđević, Ignjatijević, Lazetić, Savio, Isah, Bogdanović, Jevtić i Lekić.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.233
Поени од реакции
8.126
Бојан да не брани денеска,може некој да ми каже....и како игра Звезда има ли шанси нешто ова она...
Делије има ли ??? :toe:
Да, Бојан брани. Иначе Звезда има блага иницијатива без некоја стопостотна шанса. По ова што го гледам, слабо има и нивни навивачи па не верувам дека на трибините има Делије, или јас покасно сум уклучил а може пред тоа ги покажале на трибините.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.233
Поени од реакции
8.126
Па нека идат у к***ц. Што к*р им ја препуштија иницијативата. Кој к*р се овие Динамо па на нив да им се повлечат!!!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Абе еден гол би требало да им пикнеме, па после ќе ги решиме на Маракана.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.233
Поени од реакции
8.126
Не ми се свиѓа што им ја препуштивме иницијативата. разликата во класи е евидентна а сепак играме со преголема почит кон Динамо. Тоа е екипа која според мене не заслужува респект од едноставна причина што доаќа од некоја си вукојебина Грузија. Ако вака играат со Динамо, што останува за некој посилен противник. Ајде во второ очекувам три парчиња во мрежата на кретениве.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Аман бе Пижоне , ако се плашиме од екипи како Динамо што би правеле понатаму?Дај не зафркавај , до сега те разбирав ајде ... тимот кој победува не се менува но немој повеќе да зафркаваш , ајде Каду во игра.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.233
Поени од реакции
8.126
Што е со стримов, ќе искршам нешто. Сега најде да се изгуби у финиш на меч. Ааааааааааааааааааааааа!!!!!
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
И вас ве снајде истата судбина ко Партизан,2-0.Има реванш мислам дека ќе ги поминете.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom