Фан Клуб: Црвена Звезда

Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Сега кога ги гледам шансите уште по криво ми е затоа што не го добивме Арсенал на гости, па уште да влезеше на Вујадин шансата тоа ке беше невиден раритет и татко и син да постигнат гол на гостински терен на Арсенал...Инаку рутинска победа во Ниш со одлична атмосфера.

Најбољи навијачи на свет. :ајнапиво::uzi::cujte::vozbud::cuc:
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932


Напред МЛАДИЋИ куцнуо је час !!! ЈЕБАЋЕМО БАТИЦУ БОРИСОВА!
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.538
Поени од реакции
747
И сега да се биде или не против Келн, на Рајко Митиќ.
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Еееј да се немало спортска срека бар малку од малку!
Вчера шанси утнати и тоа какви,против Арсенал,против Бате дома али ајде со господ напред сето тоа ке се врати на Маракана!
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Еееј да се немало спортска срека бар малку од малку!
Вчера шанси утнати и тоа какви,против Арсенал,против Бате дома али ајде со господ напред сето тоа ке се врати на Маракана!
Незнам што сме на бога лошо направиле па вака да се нема среќа, нејќе да влезе и готово.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.538
Поени од реакции
747
Сега мора да се оди на Маракана. Ќе биде тешко за карта, ама ќе се потрудам да најдам. Има некој заинтересиран од тука?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Имам јас 4 карти ама не се знае дали ќе одиме ако не одиме ќе пишам ..
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Ако ви треба карта за со Келн имам 1 пишете ми картата е за на Запад и е принт ат хоум,испечатена е,пошто неможам да одам со Келн ја продавам,ако познавате некој што му треба или ако ви треба пишете ми во инбокс ќе се договориме.
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Још три дна и се повеќе и повеќе мислам на утакмица, некако бев сигурен дека победуваме, но како проаѓа време се повеќе ме фаќа некој страв или што и да е, како и да е на играчите за да се помогне мора 90 минути ветар во грб да им се даде со фанатична подршка...

А мозга нема у глави само Звезда Црвена :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom