Фан Клуб: Црвена Звезда

Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Od aspekt na gostinski navivac koja tribina e najdobra? Posto gledam sever i jug se poeftini
Како гостински навијач на север никако, јас топло ти препорачувам исток или запад, исто така пред утакмица да не се шетате со шалови маици и што ја знам по градот свашта може да има.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Неможеш карти да купиш страната падната треба да чекаш саат време да влезеш,некои викаат демек се е распродадено,могуче ли е да не останат поединечни за со Арсенал хахахахах
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
556
Неможеш карти да купиш страната падната треба да чекаш саат време да влезеш,некои викаат демек се е распродадено,могуче ли е да не останат поединечни за со Арсенал хахахахах
Вчера имаше огромна навала и голем број пакет карти се купени.
Изгледа дека картите за Арсенал ќе се продаваат покасно, а и логично е за да се продадат повеќе пакети. Тоа ти е најсигурна варијанта, али е доста поскапо, така да ти останува да чекаш, веројатно после првата утакмица ќе пуштат карти за со Арсенал.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Вчера имаше огромна навала и голем број пакет карти се купени.
Изгледа дека картите за Арсенал ќе се продаваат покасно, а и логично е за да се продадат повеќе пакети. Тоа ти е најсигурна варијанта, али е доста поскапо, така да ти останува да чекаш, веројатно после првата утакмица ќе пуштат карти за со Арсенал.
Си купувал ли од странава погоре ти ? Гледам пакетите за на север коштаат околу 1800 денари наши а овие од тикет плус ги шиткаат 2600..Јас ќе чекам на поединечни карти кога ќе пуштат со Арсенал тамам сум послободен тој период и ќе можам да одам исто и ме интерсира дали знаеш ако има некој со организиран превоз за таа утакмица од македонијава пошто повратна до охрид ми е 2600..
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
556
Да, сајтов е 100% сигурен, нема ни провизија на плаќање со картичка. Ако чекаш карти поединечни за Арсенал, може да биде проблем да снема... еве веќе 15.000 пакети се продадени, плус има сезонски околу 4-5.000. За превоз од Куманово секоја утакмица иде некој, пиши ми пак кога ќе земеш карта зашто многу луѓе ќе идеме.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Уште не им работи страната iticket.rs .. а гледам кај нас ги пуштија во продажба поединечните али по дупла цена во србија се за север 1200 динари т.е 12 е кај нас 1400 денари т,е 24евра е сега има еден плус што може за 3050 денари да земиш карта + превоз тоа е добро .
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Inaku sledniot den se igrat evroliga kosarka zvezda- barsa..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Последно уредено:

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.458
Поени од реакции
10.155
Има информации колку блок карти се продадени?
 
Последно уредено:
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Види ги овие преваранти од тикет плус поединечна карта за север и југ од 1400 на 2000 денари , мада секако јас купувам со превоз 3350 денари вреди .
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Види ги овие преваранти од тикет плус поединечна карта за север и југ од 1400 на 2000 денари , мада секако јас купувам со превоз 3350 денари вреди .
Не се преваранти,него од Звезда не пуштија поединечни само за Арсенал него блок за со Келн .... И јас купив за север/југ со превоз 3350,само незнам кога ќе се мењаат за вистински карти :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom