Фан Клуб: Црвена Звезда

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
хахаааа лудило победа,концерт,склекови-1,2,3,4,5,6 хочемо јошшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш хочемо јошшшшшшшшш.


--- надополнето ---



--- надополнето ---

СТОКА ЈЕ УРАДИЛА ШТА ЈЕ УРАДИЛА МИ ЗА НАС
 

theHeartCollect0r

WIngZ of Sadness , hold my prayers...
Член од
6 август 2006
Мислења
299
Поени од реакции
10
Не сум задоволен од навивањето против Металац.Поголем двоглас немам чуено до сега од страна на Делије. Не знам кој ја води трибината почесто ( Пеѓо или Шавија ) али мислам дека под палката на Пеѓа многу подобро се снаоѓаат.
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.592
Поени од реакции
1.007
Не сум задоволен од навивањето против Металац.Поголем двоглас немам чуено до сега од страна на Делије. Не знам кој ја води трибината почесто ( Пеѓо или Шавија ) али мислам дека под палката на Пеѓа многу подобро се снаоѓаат.
Навијањето против Металац се водеше без разглас, како што е уобичаено, па затоа се јави и тој двоглас.:)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Баш ме интересира како се осеќа педерчето после ова вечерва! Тек после ова има да го јаде...
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
556
Победа на Б тимот против Хајдук Београд од 2:1, стрелци Мијовиќ и Лазовиќ. Мен оф д меч Лазовиќ.

Играчот на проба, Камерунецот Амугу изиграл 70-80 минути и не бил лош. Останува на проба уште десетина дена.
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
Паметна одлука http://sportal.rs/news.php?id=37191

--- надополнето ---

Инаку можно е вракање на Бошко Јанковиќ на маракана, што е добра вест па ке видиме што како.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Баш ме интересира како се осеќа педерчето после ова вечерва! Тек после ова има да го јаде...
Се е ок, го разбирам гневот на навивачите, но влегување во автобус и незнам со закани за убиство на голман што ја врши својата задача, е крајно разочарувачки.Ја засрамија цела држава, и не оправдувам ништо вакво, па макар у ситауцијава и Стојкович што е умешан у неа.
 
Член од
26 октомври 2009
Мислења
420
Поени од реакции
12
Tek je pocelo braca :) a plus gomnoto so zasluzi si dobija, pa i ne zatnuve usta i oste provociree! A voa so sa desi vo Dzenova mi smrde na golema namestalka protiv delije!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom