Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Заморот по покажа своето уште една не убедлива игра на нашиот тим ама сепак сум задоволен од залагањето на сите играчи без исклучоци сега преостанува уште дуелот со Струмица и потоа мал одмор па следува битката за купот со Мзт ај и нека ни се множат победите..Инаку фала на честитките.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
I nemoj posle da mi kazete deka sudiite ne se od kaj Feni..Ocigledno i preci Mirakovski,zosto vo prvata cetvrtina 20 pati gi izmesti igracite na Feni...I pocnaa da se glupirat suditie:nesvest: ...Ajde 2 faula imase,a drugite 2 sto gi svirnaa nemaa veza stose eden metar odalecen od igrac...oMg...Znaat ubavo i sudiite deka Mirakovski ednostavno e najdobar vo cela liga,i sega site protiv nego...KFM PEDERI!!!
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Sega mafijo nared e Strumica moja pretpostavka e oti ce gi dobieme sigurno so edno 10 kosa razlika ce vidite:smir:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: A koj se kladese so mene deka ke pobedite?:pos2: :pos2: :pos2:
Е што се смееш вие да не сте случајно Бостон Селтикс па де ножеме да ве добиеме не треба се смееш туку да плачиш два пати ве тепавме па и трет пат ќе ве тепаме слаби сте оваа година тоа е факт а и без Пуповиќ тешко ќе ви биде.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ако ја победиме трет пат Струмица ќе завршиме голема работа, се ќе биде полесно после. Мислам дека можеме да победиме ама ќе биде многу тешко, шансите се 50:50.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ако го одиграте натпреварот исто како овој со Работнички со таков мизерен шут ...тешко оти ќе го добите натпреварот...Синоќа секој друг освен Работнички(нормално) би победил...
Од друга страна Струмица(мислам играчите) со душа го чекаат натпреварот...Ќе биде интересен натпревар само она 17:30 е глупав тремин..
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Се може да се случи, за кратко време се одиграа многу тешки и неизвесни утакмици, со Амак, со Пелистер, заморот си го прави своето, концентрацијата попушта, ама добро е шо и со таков мизерен шут победивме. Ама пред големото дерби сето тоа се заборава, се почнува од почеток, и двете екипи имаат големи мотиви, моменталната инспирација и желба за победа одлучува. Прво да видиме Струмица шо ќе напраи со Пелистер, победа или пораз различно би влијаеле на мотивот на кошаркарите оти како шо видовме претходно кога губи Струмица најчесто губи два натпревари по ред...
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ќе има ли Лозари...Како стојат работите...
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Inace za utakmicata sekako deka i 2 te ekipi ja posakuvaat pobedata osobeno Strumica koja mora da tepa ali sepak jas milam oti ce gi tepame so edno 10 tina razlika.
Vo nasiot tim ne se znae dali ce nastapi Popovic bidejci ima grip
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ee kavadarcani ke dojdate li u nedela wee u strumica daa videte poseres i na teren i na tribini a ?
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Не доаѓаме, страв ни е, плус не веруам дека од дома ќе не пуштат :pos2:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
hehehehe nogo smesno elajte da gledate jaka kosarka a vii ako sakata da navivate navivajte ama izgleda i ako navivate nema da se slusate oti za u nedela AJDUCITE podkotvuuvat nesto STRUMICA SAMPIONI -AJDUCI ZAKON
 

Kajgana Shop

На врв Bottom