Фан Клуб : Фени Индустри

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Прво ај да ви честитам на победата..Имавте среќа, а не искуство како што напиша некој оти искуството се гради со меѓународни настапи не со Соколи..ама што е тука е победата е заслужена..Пелистер пружа се што можеше дури и веш...Иако пружаа и судиите посебно за фаулот врз Кол и последниот напад на Пелстер..ама ајде не го отсликува целиот натпревар..
Друго пишување со големи букви значи дека се дереш или викаш..намали го тонот...
Трето ја објаснив работата околу твојот пост уште вчера па нема потеба да ја развлечуваш...поздрав..
П.С. За Струмица...прво скокни после викни оп..
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Прво ај да ви честитам на победата..Имавте среќа, а не искуство како што напиша некој оти искуството се гради со меѓународни настапи не со Соколи..ама што е тука е победата е заслужена..Пелистер пружа се што можеше дури и веш...Иако пружаа и судиите посебно за фаулот врз Кол и последниот напад на Пелстер..ама ајде не го отсликува целиот натпревар..
Друго пишување со големи букви значи дека се дереш или викаш..намали го тонот...
Трето ја објаснив работата околу твојот пост уште вчера па нема потеба да ја развлечуваш...поздрав..
П.С. За Струмица...прво скокни после викни оп..
Dete seta e taman samo znais li ti sto znaci toa iskustvi na igracite a ili pojma nemas znais li kaj igraese Prekovic pred da dojde vo FENI znais li kaj igraese Donalt kol pred da dojde vo FINI znais li kolku iskustvo imat Cemata,Marjan i tn toa e iskustvo bre vo poslednite sekundi se mirni bez nervoza so golema doza na iskustvo a i drukpat pred da pises razmisli malce vece nema so koj da se prave salamen muabet na voa forumot
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Да донесам фанфари гледам оти имаме кошаркарски експерт што нема со кој да збори на форумот...сакаш ли и говорница....синко?!?
Аман...зборам за Фени како екипа не за поедици...или ти навиваш за пинг понг клуб...Фени како тим нема никакво искуство освен во домашното првенство..додуша ретки се екипите во Македонија кои може да се пофалат со такво нешто..Можеби едно МЗТ од пред 15 години..
Никој не ви ја оспорува победата..само велам дека имавте среќа...Не се поставувај како играчите на Фени да играле во Фајнл фор....смири се..се работи за обична македонска екипа..
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
oh mori majko abe dete dete FENI NEMA ISKUSTVO TOA E TOCNO NEGO ISKUSTVO NEMA IMETO FENI A IGRACITE NA FENI IMAT ISKUSTVO NEZNAM STVARNO KAKO GI SVAKAS OVIE RABOTI ALI AKO NE ZNAIS NE PISI ZA VOA PISI ZA NES DR OK :smir:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Може само едно да ми кажеш колку години имаш оти гледам многу го користиш тоа дете..ме занима...да не зборам со некој борец од Шапнска граѓанска војна...а за другото...држи се до твоето мислење..ќе те биде..
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ни што не преживеавме па сега Фершпед на сета таа па уште у Кавадарци да не тепа тоа е рамно на ич ако треба како што вика еден мој познајник ќе ги тепаме со сила..Абе Струмичани немојте толку да завидујте на нас што победуваме а вие неможете да не стигнете тоа завидлкот не е убава работа ости се враќа,како што слушам ни Пуповиќ ниту Бошнјак нема да играат со Фени па затоа мислете му ја оти без едни од најдобрите играчи во тимот па и во лигата (Пуповиќ) тешко ќе да не победите лесно како што кажувате ај бидете поздравени и не ни завидувајте..
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Иако Работнички се во тешка криза знаат они и во такви ситуации да изненадат ама сепак се е во наши раце, со добра одбрана и брзи контри можеме да стигнеме до извесна предност а после тоа најважно е на крајот да играме смирено без избрзувања и грешки како на претходните утакмици.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Ни што не преживеавме па сега Фершпед на сета таа па уште у Кавадарци да не тепа тоа е рамно на ич ако треба како што вика еден мој познајник ќе ги тепаме со сила..Абе Струмичани немојте толку да завидујте на нас што победуваме а вие неможете да не стигнете тоа завидлкот не е убава работа ости се враќа,како што слушам ни Пуповиќ ниту Бошнјак нема да играат со Фени па затоа мислете му ја оти без едни од најдобрите играчи во тимот па и во лигата (Пуповиќ) тешко ќе да не победите лесно како што кажувате ај бидете поздравени и не ни завидувајте..
Колку за твоја информација бошнјак е суспендиран само еден натпревар така да против пелистер ке игра .
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Работи..сега проверив..
Nema veza kaj mene ne raboti,ama nema veza...Ako e toa od denesen sport mislam deka se vo pravo...Go sutna slobodnoto go promasi,pa svirnaa Time Out:nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: oMg:nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Nema veza kaj mene ne raboti,ama nema veza...Ako e toa od denesen sport mislam deka se vo pravo...Go sutna slobodnoto go promasi,pa svirnaa Time Out:nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: oMg:nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest:
Ееее пусто завидување ц ц ц цц аман бе дааа на записничка маса му дадоа знак на судијата дека има тајм аут но поради големата галама не се слушаше ништо откако Кол го промаши слободното дојде 3 судија и му сугерираше дека има прекин пред да се изведе слободното.Да кажам нешто друг оти не пишете за Ангелов човекот е од Кавадарци и исуди за чиста 10 европски ниту една одлука пристрасна кон нашиот тим иако човекот е од Кавадарци а не вие сега се плашите од Пелистер дека ќе паднете таму и дека неможете да се помирите со фактот дека неможете да бидете први и пишувате се и сешто..Ова се однесува на сите не само на тебе немој да го сватиш ова лично поздрав и бидете малку реални..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom