Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
честито победа со големо задоцнување :smir:
Фала,фала денеска слушнав нешто дека Врба го нападиле од Менорка па се слушаат чаршиски муабети дека ќе си дојдел дома во Кавадарци поточно во Фени точно сега кога немаме уште еден плеј играч иако е најавен Талик Браун како нов играч:smir:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Честито за победата некни. Иначе вчера Гоцевски беше накај Струмица на шетња :) Пред мене ја паркираше колата, отиде у Нико Комп. и забега на некаде после со 3 пичиња...
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Луѓе на утакмицата Фени-Пелистер,Лозари се вратија на трибина,беа околу 30 души и солидно навиваа иако момците од запад не ги подржуваа.....

















Заборавив да ви кажам дека тоа беа деца од 6 до 10 години така да иднината на Лозари е безбедна:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

БТВ слаба игра на нашите во првото полувреме ама во второто се си дојде на место
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ох,конечно форумо...
П.С Честито победа Кавадарчани...Златко 29 поени,се налутил што напудрениот не му дава повеќе минутажа.:)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.202
Поени од реакции
34.435
Само на кратко. Сменете ги аватарите со Радикал Бој, веднаш.
Доколку не го сторите тоа ќе ги протолкувам како провокација и навреда кон член на форумов, а тоа се санкционира со бан. Оувер енд аут. Нема потреба да ми реплицирате, крај на дискусијата.

Продолжете.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Само на кратко. Сменете ги аватарите со Радикал Бој, веднаш.
Доколку не го сторите тоа ќе ги протолкувам како провокација и навреда кон член на форумов, а тоа се санкционира со бан. Оувер енд аут. Нема потреба да ми реплицирате, крај на дискусијата.

Продолжете.
ok sefe.Vlevaj tuka pocesto da vidis so se slucuva?oks?pozdrav
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
jas TRAJCE CUTUCETO im se obracam na site navivaci LOZARI deka nema povece da se naviva za kk FENI INDUSTRI na nieden natprevar bidejci i jas TRAJCE CUTUCETO se skarav so pretsedatelot na FENI MIZORKO i deka i navivacite od DEMIR KAPIJA toes zta kuca nema da navivaat.JAS TRAJCE CUTUCETO vi davam zbor deka ce vi bidat vrateni tapanite i televizorot so vi go odzemame.Neka toj MIZLO ZAMIZAN naviva so negovite od obezbeduvanjeto na celo so GNASNIOT ZIJAN I red drugi.POZDRAV OD MENE DO SITE NAVIVACI I JAS TRAJCE CUTUCETO CE VE PODRZUVAM VO SE SO CE PRAVITE NATAKI ZA SPORTOT.NEKA TOJ MIZLO SI ODE OD KK FENI ZOSTO VAKA AKO PRODOLZI CE NEMA KOSARKA VO GRADOT.POZDRA USTE EDNAS DO SITE LOZARI.TRAJKO E SO VAS A NEKA CICA:pusk: MIZLO
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
jas TRAJCE CUTUCETO im se obracam na site navivaci LOZARI deka nema povece da se naviva za kk FENI INDUSTRI na nieden natprevar bidejci i jas TRAJCE CUTUCETO se skarav so pretsedatelot na FENI MIZORKO i deka i navivacite od DEMIR KAPIJA toes zta kuca nema da navivaat.JAS TRAJCE CUTUCETO vi davam zbor deka ce vi bidat vrateni tapanite i televizorot so vi go odzemame.Neka toj MIZLO ZAMIZAN naviva so negovite od obezbeduvanjeto na celo so GNASNIOT ZIJAN I red drugi.POZDRAV OD MENE DO SITE NAVIVACI I JAS TRAJCE CUTUCETO CE VE PODRZUVAM VO SE SO CE PRAVITE NATAKI ZA SPORTOT.NEKA TOJ MIZLO SI ODE OD KK FENI ZOSTO VAKA AKO PRODOLZI CE NEMA KOSARKA VO GRADOT.POZDRA USTE EDNAS DO SITE LOZARI.TRAJKO E SO VAS A NEKA CICA:pusk: MIZLO
Ѕифо ти ли си бе?
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Некој гадно се заебава у име на Трајко ЧУТУКОТ:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Инаку не идиме у Аеродром:wink:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
jas TRAJCE CUTUCETO im se obracam na site navivaci LOZARI deka nema povece da se naviva za kk FENI INDUSTRI na nieden natprevar bidejci i jas TRAJCE CUTUCETO se skarav so pretsedatelot na FENI MIZORKO i deka i navivacite od DEMIR KAPIJA toes zta kuca nema da navivaat.JAS TRAJCE CUTUCETO vi davam zbor deka ce vi bidat vrateni tapanite i televizorot so vi go odzemame.Neka toj MIZLO ZAMIZAN naviva so negovite od obezbeduvanjeto na celo so GNASNIOT ZIJAN I red drugi.POZDRAV OD MENE DO SITE NAVIVACI I JAS TRAJCE CUTUCETO CE VE PODRZUVAM VO SE SO CE PRAVITE NATAKI ZA SPORTOT.NEKA TOJ MIZLO SI ODE OD KK FENI ZOSTO VAKA AKO PRODOLZI CE NEMA KOSARKA VO GRADOT.POZDRA USTE EDNAS DO SITE LOZARI.TRAJKO E SO VAS A NEKA CICA:pusk: MIZLO

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Odamna se neam smeeno vaka......


LELelelelellejjjjjjjj, pocnale i u ludnica da gi pustaat na net....:helou:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Трајче бе кај испадна па ти сеа :pos:
Море Трајко ЧУТУКОТ нели го знаиш?:nesvest::nesvest:
Десната рака на Амир и тиа шо ни се правеше некој каа ги бркаа нашите членови од салата и каа си заминаме......
Тлајко чутукче што ти требаше ку*от ми го пуш*ше не се срамеше еј....:pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom