Фан Клуб : Фени Индустри

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Штом не критикуваш нас,аеродромците значи имаш што да кажеш..Ајде кажи колку се опасни лозарите во споредба со нас..Што направиле..Јас знам дека еднаш мн лошо поминаа во АЕРОДРОМ..Не знам дали памтиш..Автобусот смрдлив селски беше лом..хаос!



После лозари вака,лозари онака..ЧИТАЈ
Воа е некој успех?:tapp::tapp:
Мали деца сте пуштиле да мават камења и ќе се праите некои,лесно е камен да се маане.....

Феномен брат за у гинис си. волку постови јас цела година ќе ги пишам :D
Фала фала:back:
bratce ja i ti koga sakas
1 na 1 ne vaka pred pc si jak
Кро Коп у младим данима:pipi:
БТВ не знам дали е точно,не ми оде многу Српско/Хрватскиот:kesa:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
мене ми беше супер у салата и не ме замараше кој дошол кој не.а и фени ми го направија ќеифот ептен нарачно кол,преката ,чеко,соколов....супер играа нема што а вие другите на форумов колку и да сакате јадете гомна-не бевте таму и неможете да дискутирате што како оти-а нарочно овие мзт-овците што му течат лиги на другите тимови што играат во балкански лиги.
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
Вие нас џамовите ама ние вас ГЛАВИТЕ!!! и тоа ке ве сликам и ке ве стаам на интернет Мрсули ни едни!!
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
мене ми беше супер у салата и не ме замараше кој дошол кој не.а и фени ми го направија ќеифот ептен нарачно кол,преката ,чеко,соколов....супер играа нема што а вие другите на форумов колку и да сакате јадете гомна-не бевте таму и неможете да дискутирате што како оти-а нарочно овие мзт-овците што му течат лиги на другите тимови што играат во балкански лиги.

DAAAAAAAa, mene mi tecat ligi so nekoe sitno evrejce me laze kako malo dete i koe sepak kaj i da e kje mi kaze deka klub vise nema da iam a kamoli basket u gradot.... Daaa, zatoa mi tecat ligi jebote...Balkanska liga, pffff, vidi koj ucestvuva od balkanskite ekipi pa posle zbori...

Ligi isto mi tecat i sto sekoi deset godini doagja nekoj so preku moj grb kje saka da ispere pari i sebesi da si go naprai zivotot polagoden....Mi prai instant ekipa, nosi radnici od niva i im vika "Ej momci, vie kje se vikate Lozari ,pardon, Kozari", kje navivate za tie so se obleceni ko komunalci a jas moze nekad kje vi dadam voda da se napiete na poluvreme...
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Mi prai instant ekipa, nosi radnici od niva i im vika "Ej momci, vie kje se vikate Lozari ,pardon, Kozari", kje navivate za tie so se obleceni ko komunalci a jas moze nekad kje vi dadam voda da se napiete na poluvreme...
:tapp::tapp::tapp::tapp:
Какви глупости ејјј:nesvest::nesvest::nesvest::nesvest:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
DAAAAAAAa, mene mi tecat ligi so nekoe sitno evrejce me laze kako malo dete i koe sepak kaj i da e kje mi kaze deka klub vise nema da iam a kamoli basket u gradot.... Daaa, zatoa mi tecat ligi jebote...Balkanska liga, pffff, vidi koj ucestvuva od balkanskite ekipi pa posle zbori...

Ligi isto mi tecat i sto sekoi deset godini doagja nekoj so preku moj grb kje saka da ispere pari i sebesi da si go naprai zivotot polagoden....Mi prai instant ekipa, nosi radnici od niva i im vika "Ej momci, vie kje se vikate Lozari ,pardon, Kozari", kje navivate za tie so se obleceni ko komunalci a jas moze nekad kje vi dadam voda da se napiete na poluvreme...
сеа ке ти кажам една вистинска случка-поминувал тошо гечевски покрај некои дечиња и некое рекло жирафа,и на тошо му скиснало нешто и му се завртил и рекол кој рече жирафа??и тоа што викало рекло не сум јас,не сум јас.:toe::toe:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
сеа ке ти кажам една вистинска случка-поминувал тошо гечевски покрај некои дечиња и некое рекло жирафа,и на тошо му скиснало нешто и му се завртил и рекол кој рече жирафа??и тоа што викало рекло не сум јас,не сум јас.:toe::toe:

I mojata slucka e vistinita ...

Ке го осетиш и тоа како само да дојде денот
Dva pati bev pa ne osetiv, mozda treta srekja...:toe:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Dva pati bev pa ne osetiv, mozda treta srekja...:toe:
Па не сме таков народ ни Кавадарчани, сте дошле да навивате не да се тепате.

А за БИБЛ, и ја не би се радувал на нешто што го немам, напротив, веројатно би се однесувал како вас.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Па не сме таков народ ни Кавадарчани, сте дошле да навивате не да се тепате.

А за БИБЛ, и ја не би се радувал на нешто што го немам, напротив, веројатно би се однесувал како вас.
Kolku tolku e vozboduvanje plus
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
честито победа со големо задоцнување :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom