Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Муабетов вака може да иде до бескрај. Искрено и јас сакам да бидам грешка у проценката на батето. И пошто знам дека на Мурињо тој тип на играчи му се омилени, очекувам и сакам од него да направи класа defensive midfielder, па после јавно тука пред сите да се извинам за сите гомна шо ги имам изедено против него. :)
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Гаго ти е Гути+Лас.Во клипчево имате моменти во кои можете да ги забележите тие карактеристики




 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Неофицијално, ама блиску до сигурност... РАФА ОСТАНУВА, заради „немање на документи“... Али шпанската федерација продолжила до 00.00... англиските клубови отпаѓаат, но има шанси за другите... :jaj:

@iggo_s ... Don't mess with our Michael Jackson :icon_lol:
 
Член од
11 април 2010
Мислења
348
Поени од реакции
8
Гаго и кај Шустер, и кај Рамос и кај Пелегрини играше прв состав. Тој статус не е туку така добиен, сигурно на некој начин си го заслужил.
\
Па тоа е бе Манга...што зборувам јас година време :cuc::cuc:

едит/ сега ми текна каков играч беше Редондо
цитирам капело:тактички перфектен играч...

гаго го има тоа негово движење, треба само да се подобри во некои сегменти...:toe:
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Диара останува :nesvest::kesa: линк
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Гаго ти е Гути+Лас.Во клипчево имате моменти во кои можете да ги забележите тие карактеристики




За у дефанзивните задачи ми е некако многу лабав, како да не се замара. Лас за разлика од него нон стоп гризе како некое куче. Ама добро бе, каков-таков наш си е. Па и ко шо вика DJManga, чим толку време го чуваат значи има нешто во него.

@ ElNinho - мислиш на Лејди Гага? :D
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Гаго имат даено гол за Реал,апа макар било то и пријателска?:)
 
Член од
11 април 2010
Мислења
348
Поени од реакции
8
само 1 vo liga i plus 15 po kupovi
но и во Бока каде што играше извонредно имаше само 1, едноставно таква му е позицијата
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Не заборавајте кој го донесе... :)
 
B

Beck's

Гостин
· Guardiola - 31-08-2010 - 23:35:33h

GRacias por vender a VDV, Guti, Raul, Robben, Sjneider, y por tener alejada a la cantera, cada dia hacen mas facil mi trabajo. Saludos Pep

ko sto citam razocarani navivacite,site barat Perez da si otide,a edniot vikase deka i Bernabe ke ni go prodade :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom