Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
Мене па баш ми е верно, штом досега не се направи некој трансфер, не ни очекувам во текот на трансфер-периодот да се направи. Колку за потсетување, лани Хунтелар и Диара ги купивме околу 25 декември.
Да да и ја мислам дека оваа зима ништо не купуваме. Лазни ги земавме Недела - Две пред нова година а сега ништо. Вака е супер. И да дечки Среќни Новогодишни и Божиќни Празници убаво да си поминете.
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Среќна нова 2010 година до сите фанови на Реал Мадрид. Ви посакувам среќа на сите, и оваа година посакувам да се сретниме во финале во ЛШ и нека победи подобриот :)

Поздрав од Каталонија :barca:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Среќна нова 2010 година до сите фанови на Реал Мадрид. Ви посакувам среќа на сите, и оваа година посакувам да се сретниме во финале во ЛШ и нека победи подобриот :)

Поздрав од Каталонија :barca:
И како времето во Катaлонија...кај си сместен во кој хотел?:)
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Dragi realovci,Srekjna Nova 2010 god,Srekjni Bozikjni praznici i da se nadevame deka ke se raduvame na mnogu tituli vo slednata 2010 god.,a i vo site godini sto sleduvaat.:smir::smir::smir:
 
Член од
10 декември 2009
Мислења
534
Поени од реакции
87
Среќна нова 2010 година до сите фанови на Реал Мадрид. Ви посакувам среќа и здравје на сите, и оваа година посакувам да победиме во финале на ЛШ, кое се игра на нашиот прекрасен стадион Сантиаго Бернабеу која ќе биде 10 титула.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.412
Поени од реакции
29.657
Среќна нова 2010 година, ви посакувам многу здравје, среќа и успех во истата, и да се израдуваме сите на некоја титула на крајот од сезонава :realsal:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Среќни новогодишни празници на сите МАДРИДИСТИ, многу здравје, љубов итн...и најважното од се МНОГУ ТИТУЛИ во иднина!
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Момци јас предвреме ќе ви ја честитам новата 2010 година, бидете живи здрави прави среќни успешни, другото доаѓа во втор план :smir:


Поздрав....
 
В

Вори

Гостин
Бидејќи вечер сигурно нема да можам да пишам,ајде сега да искористам прилика.
Колеги,ако можам така да ве наречам,нека ви е честито новата година и сите новогодишни празници..во новава 2010 да се радувате на титула во Примера и да стигнете далеку во ЛШ,другото само ќе си дојде..
Многу среќа,здравје,пари и љубов..и уживајте ич курчето да не ве боли:pipi:
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Срекна нова срекни празници мн успеси титули...(лш оставете за нас) се најубаво мн здравје и среќа
Поздав:smir::vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom