Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Абе подобро за него да си иде, стаено му е на дознаење дека не се рачуна на него, еве не е земен ни за утре, незнам што мајка бара. Нека иде у Аргентина нека игра. Иначе очекувајте наредна недела Чаби и Арбелоа у пакет, на Чаби му завршува одморот и се враќа во Ливерпул, така да очекувам да биде се договорено. Иако не го сакам бш, ама супер би дошол место Гаго.
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.561
Поени од реакции
17.594
Салгадо ептен ни смрди у тимот и тоа од дамна нз зш го чуваат ако од некој треба да се ослободат тоа прв би требало да биде тој ‘играч‘:toe: што не заслужува ни тиула играч
Лол кој ти дал тебе компјутер незнам за да се брукаш до овој степен оди играј џамии таму не се замарај ти со фудбалов многу многу не е здраво
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Абе подобро за него да си иде, стаено му е на дознаење дека не се рачуна на него, еве не е земен ни за утре, незнам што мајка бара. Нека иде у Аргентина нека игра. Иначе очекувајте наредна недела Чаби и Арбелоа у пакет, на Чаби му завршува одморот и се враќа во Ливерпул, така да очекувам да биде се договорено. Иако не го сакам бш, ама супер би дошол место Гаго.
4.2M€ плата тешко дека ќе плаќа некој за него:uvo: затоа му е добро во Реал :pos2:
 
Член од
23 октомври 2007
Мислења
1.035
Поени од реакции
1.025
Дечки , абе да ве прашам , некој од вас регистриран е на site-от на Реал Мадрид (realmadrid.com)?
За оние што се, дали имате проблем со гледањето на сликите од галеријата?
Дали секогаш ви дава на увид само 5 слики, а за нешто повеќе ве тера да се логирате?(иако сте веќе логиран)?
Ај пишете искуства , и чаре , се разбира.
 

брицо

liverpool
Член од
22 мај 2009
Мислења
567
Поени од реакции
2
Абе подобро за него да си иде, стаено му е на дознаење дека не се рачуна на него, еве не е земен ни за утре, незнам што мајка бара. Нека иде у Аргентина нека игра. Иначе очекувајте наредна недела Чаби и Арбелоа у пакет, на Чаби му завршува одморот и се враќа во Ливерпул, така да очекувам да биде се договорено. Иако не го сакам бш, ама супер би дошол место Гаго.
на чаби му е звршен одморот уште од утакмицата со тајланд ама на таа не играеше оти бил повреден
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Вечерва утакмицата сп ал-итихад е во 22:30. дали знај некој на која програма ке се емитува (ако се емитува) :) aj одговор плс.

___________________________
Benzema is on FIRE :vozbud:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Вечерва утакмицата сп ал-итихад е во 22:30. дали знај некој на која програма ке се емитува (ако се емитува) :) aj одговор плс.

___________________________
Benzema is on FIRE :vozbud:
ART Sport 4
Gol TV (America) **
La Sexta
Orange Sport (Fra)
Sport TV1
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport 3A
SuperSport 3N
~ Sport TV HD

Ако имаш сателитска, и ако имаш некоја од овие програми гледај, ако не на нет :)

btw, се наоѓа некој јузер од мт.нет?:) Пројден ми е лимитот нема да можем да гледам :/
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
ART Sport 4
Gol TV (America) **
La Sexta
Orange Sport (Fra)
Sport TV1
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport 3A
SuperSport 3N
~ Sport TV HD

Ако имаш сателитска, и ако имаш некоја од овие програми гледај, ако не на нет :)

btw, се наоѓа некој јузер од мт.нет?:) Пројден ми е лимитот нема да можем да гледам :/
Помина тоа време, сега неможеш со туѓ јузер и да имаш :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
немам сателитска, лимитот поминат :) така да вечер во некоја компјутерница. МОРа да се гледа :D
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.529
Поени од реакции
14.210
ART Sport 4
Gol TV (America) **
La Sexta
Orange Sport (Fra)
Sport TV1
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport 3A
SuperSport 3N
~ Sport TV HD

Ако имаш сателитска, и ако имаш некоја од овие програми гледај, ако не на нет :)

btw, се наоѓа некој јузер од мт.нет?:) Пројден ми е лимитот нема да можем да гледам :/
И мене ми е надминат, штета. . И за овој натпревар го надминав, и за натпреварот со Шамрок ми беше надминат. Мора да се иде у нет-кафе, не бидува ова вака. :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
И мене ми е надминат, штета. . И за овој натпревар го надминав, и за натпреварот со Шамрок ми беше надминат. Мора да се иде у нет-кафе, не бидува ова вака. :)


и јас истото го викам. само ми е криво шо вчера баш гледаф на телевизија го даваа пренос натпреваро Бенфика - Сандерленд, а сега PEACE купот никој нема да го пренесува. Solution - Нет кафе или мењање Kaбловска :)) :toe:
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Е мене не ми е надминат. :) :) Ке гледам на нет ако сум дома да видиме како ке изиграат нашиве.
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
:back: Hala MadRiD
оЧекувам Победа на Реал Мадрид! :vozbud:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Абе Ибра нека иде не у фарса и у свети фарса ако сака ич не му се замарам
:) коа и сам е свесен дека нема да го бива зашо нема да има конфиктабилност...а Чаби нека дое и ств доста се више, мн се собраа со лопата да ги ринеш...:):back:
A...?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom