Фан Клуб: Победа - Прилеп

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
sramota e da nema fan klub za timot so ima osvoeno i kup na mk i liga na mk. znaci redno e i fanovite na pobeda da se aktiviraat :))
povlete :
 
F

fantomX

Гостин
ПОБЕДА - ЕДНА И ЕДИНСТВЕНА
Македонија ЃП ја поминавме, на ред е Работнички па уште една титула:helou:
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.022
Поени од реакции
607
Pozdrav do manmuni
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Подобро Победа нека земат титула, него ли Работнички!
 
П

Паспарту

Гостин
Vlatko_Rusin напиша:
Подобро Победа нека земат титула, него ли Работнички!
се согласувам! пред неколку години кога на нас ни требаше титула работнички изигра нерешено така да сеа кој ги е*е! :) честито титула прилепчани :helou:
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
taka ami kako? :)))
pozdrav do sampionite !
:)))
 
Член од
21 мај 2007
Мислења
11
Поени од реакции
0
v cetvrtok i kupot. Pa konecno i pobeda do dvojnata kruna:pehar:
 
F

fantomX

Гостин
И Работнички падна пред Победа. Тоа се ШАМПИОНИ! Сега се надевам на купот, иако се зборува дека е за Вардар, па ДВОЈНА КРУНА ВО ПРИЛЕП. Последното коло со Шкендија ќе биде одлучувачко, ама пред се мислам дека Работнички нема да ја победи Македонија ЃП.
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Честито , че има Крали Марко ?
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
denes e finaleto od kupot na mk. pa neka pobedi podobriot - Pobeda, se razbira...:)

 
Член од
24 мај 2007
Мислења
75
Поени од реакции
1
DA dade gospo da se vrati 1963
i celo Skopje da se rusi i
na MAJMUNI ......................
POBEDA-SAMPION
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.708
Поени од реакции
941
Ништо...му го дадовме Купот на Вардар...а и незнам зошто воопшто играат фудбалериве на Победа кога 6 месеци немаат земено плата
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Честитки прилепчани!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom