Фан Клуб: Победа - Прилеп

Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
4estitki do site navivaci na POBEDAAA! a najmnogu 4estitki za igracite se razbira !
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Честито титула
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
236
koga e izvlekuvanjeto za u liga na sampioni ?
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Само што заврши извлекувањето....
Победа - Левадиа (Естонија)
Ако победи Победа оди на Црвена Ѕвезда! :)
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
nema da ide pobeda u nareden krug
ke ja namestat so estoncite, iako mislam deka kvalitativno pobeda e pojaka , ama hari i acule treba da zemat nekoe evro
 

JOE

Hala Madrid
Член од
31 март 2007
Мислења
3.003
Поени од реакции
554
Кај ке се игра оваја со Естонците Прилеп или Скопје оти викаја нешто од управата на победа ке ги обезбеделе условите за првиот квалификациски меч да се играл во прилеп.
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
6.987
Поени од реакции
1.059
Со среќа во првото коло.. Би било супер да се мине.. па потоа со Црвена Ѕвезда ќе биде многу јако :)
 
F

fantomX

Гостин
mujo напиша:
nema da ide pobeda u nareden krug
ke ja namestat so estoncite, iako mislam deka kvalitativno pobeda e pojaka , ama hari i acule treba da zemat nekoe evro
Ако сакаш да знаеш, повеќе пари победа ќе земе ако помине во второ коло отколку да го намести натпреварот.:toe:
А за тоа каде се игра, ќе се види, ама подобро е во Прилеп, каде што победа сигурно ќе тепа, а Скопје не верувам, бидејќи во Скопје сите спокјани кои што ќе отидат ќе навиват против победа па така ако треба скопје поарно нека се игра во друга земја, фудбалерите повеќе би се чувствувале како дома надвор од земјава отколку во скопје.
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
fantomX напиша:
Ако сакаш да знаеш, повеќе пари победа ќе земе ако помине во второ коло отколку да го намести натпреварот
abe taka bese i so pjunik koj igraa ama pak namestija i otpadnaa. ako projdat prvo kolo kolku i da zemat nema da bide poveke od milionite sto mozata da se zemat od kladilnica, a acule i hari imaat iskustvo vo toa.
ama aj da ne zborim pred vreme, ke pokaze natprevarot
 
F

fantomX

Гостин
mujo напиша:
abe taka bese i so pjunik koj igraa ama pak namestija i otpadnaa. ako projdat prvo kolo kolku i da zemat nema da bide poveke od milionite sto mozata da se zemat od kladilnica, a acule i hari imaat iskustvo vo toa.
ama aj da ne zborim pred vreme, ke pokaze natprevarot
Е сега милиони, од каде ги најде милиони:tapp:
 

JOE

Hala Madrid
Член од
31 март 2007
Мислења
3.003
Поени од реакции
554
mujo напиша:
abe taka bese i so pjunik koj igraa ama pak namestija i otpadnaa. ako projdat prvo kolo kolku i da zemat nema da bide poveke od milionite sto mozata da se zemat od kladilnica, a acule i hari imaat iskustvo vo toa.
ama aj da ne zborim pred vreme, ke pokaze natprevarot
:pos2::pos2::pos2: Милионите:pos2::pos2:
 

Попај

Буржоазија
Член од
10 јуни 2006
Мислења
699
Поени од реакции
9
А зошто пак да не навиваат комитите заедно со мајмуните ?
 
F

fantomX

Гостин
Попај напиша:
А зошто пак да не навиваат комитите заедно со мајмуните ?
Скопје кога Победа играше со Хамбург се навиваше против Победа, а па не сега. А Скопје немаше да го види ни Буфон, ни Канаваро, ни Турам ако Победа не играше со Парма токму во Скопје:toe:
 
П

Паспарту

Гостин
Попај напиша:
А зошто пак да не навиваат комитите заедно со мајмуните ?
дај бе малце размисли што збориш :) а знаеш дека можно е ако победа ја помине левадиа, делиите на натпреварот против победа да имаат помош и од гробарите!? :pos2: поголеми се шансите солун да се врати на македонија отколку комитите да навиваат за победа. со ова навиваат за победа мислам на тоа да се најдат на трибина како комити и да даваат поддршка на победа, со пеење и други слични работи, а за навивање нормално е секој македонец да сака да победи македонскиот тим иако филмовите што си ги прават некои луѓе е едно, а реалноста сосема друго
 

Kajgana Shop

На врв Bottom