Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Да бидиме сеа реални, колку и да посрал Бонера во минатото, во одбрана е далеку подобар од Абате. Бек не ме плаши да игра Бонера, само да се сконцентрира да не касни на офсајд стапици се друго ќе биди во ред.

едит: На муабетот... шутот на Бонера :vozbud:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.505
Поени од реакции
5.489
едит: На муабетот... шутот на Бонера :vozbud:
Еден шут ниеден центаршут... човеков изгледа знае дека врска нема од нафрлање па не се ни обидуе, што е многу паметно од негова страна а и некорисно истовремено...


инаку ова Ибрава чудовиште, вакви мајсторие не се гледаат често =))))

--- надополнето ---

Каков змеј е овој Ибра. :nesvest:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Аууу голчиште браво мајсторе :aplauz:ништо не му е на раката ќе поигра уште малце и ќе испадне му треба мал одмор..
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Ibra e tutto lo stadio VIBRA!!!

Секоја чест за мајсторов!

Тапа игра,преморени се играчите!
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
ИБРААААААААААААААААА

Колку ме израдува толку ме и потресе каква фаца извади викам овај го еба лактот.

Е не викајте по Бонера нека стои само позади и нека внимава да не касни на офсајд замки како што вели Синдикат не треба повеќе и ќе биде се во ред, здравје боже ни се враќа Абате следна.

Искрено ми фали Пирло со неговите нафрлувања а од друга страна Фламини се од себе дава само нека тера вака.

А што викате следна Абиати да биде заменет со Амелиа? :tv:
 

Dino-Juve

Juve Per Sempre
Член од
20 октомври 2005
Мислења
1.147
Поени од реакции
458
Заслужено за Ибра али.. кога го даде голот и кога почна да се радви ја исфрли изгледа раката..
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Милан - Фио ја имав ставено 1 у 1.И глеам 44 минута,викам ааа готово ме сјебаа овие.И кога гледам Ибрахимович со ножички бам - бам.Кога сум срипал.
БРАВО ИБРАКАДАБРА !! :vozbud:
 
P

PewDiePie

Гостин
Заслужено за Ибра али.. кога го даде голот и кога почна да се радви ја исфрли изгледа раката..
Добар е,не се секирај ти. :back:

--- надополнето ---

Сидорф ја игра лошо утакмицава,треба да му даде шанса на Дињо Алегри или па на Боатенг
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Добар е,не се секирај ти. :back:

--- надополнето ---

Сидорф ја игра лошо утакмицава,треба да му даде шанса на Дињо Алегри или па на Боатенг
А со тоа и да се одмори за ЛШ. Јас мислам Боатенг и Дињо да влезат на местата на Ибра и Сидорф

--- надополнето ---

Ај честита нека ни е 9тата победа сезонава :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom