Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Ццц ахх не фатија на контраааааааааааааааааааааааа
Ај само да не примиме уште еден гол....:tapp:
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Честитки за победата заслужено , Пато и Хунтелар најдобри браво! ЈЕ хаха :milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan::milan:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Честито победа Росоњери!!!
И да ги згазиме во вторник оние пичињана...
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Честитки за победата,одлична игра според мене...ајде идеме на следната утакмица сега...:vozbud::vozbud:

Посебни честитки за ХУНТЕЛАР,РОНИ,ПИРЛО,АМБРО И ПАТО
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.732
Поени од реакции
1.065
Ќути заврши утакмицава како не стиснаа.
За со манчестер мора да одиме на победа зашто ако дома не дадеме гол таму уште потешко
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
тесно бешее...ама мислам дека од офсајд беше голот на Ди Натале...
Бекам неможеше ли уште некоја топка да им подари?:uvo:
се на се добра игра со некои исклучоци...
У среда ферги најверојатно ќе сонува жути копачки :tv:
ПС: Пато е Луд :vozbud:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Немаше офсајд:toe: Ахххх тој фавали да му ебам крвта негово :duel: што не се пензионира веќе еднаш
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.258
Поени од реакции
8.363
Не требаше и двата гола да се случат.... Првиот лошо затвори Рино а вториот секојдневие( неможев да најдам соодветен збор за секогаш кога игра он..)

Само Рино и Фавали забушаваат иначе добро беше! Абате звер десно :)
Иначе Бекам сакаше да направи асистенција кога му ја даде на Ди Натале ама овој глуп незнае гол да даде :pos:

Што ми е мили за Хунтелар и Пато!
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Добра партија се на се, добро е што не го примивме, Пато извлече минута со тој продорот горе по лева страна. Вака само против Манчестер. :vozbud:

1-0

2-0 omg Roni

2-1

3-1

3-2

Не беше офсајд, Фавали закасни со извлекувањето.
 

_Vlatko_

Rossonero
Член од
2 ноември 2008
Мислења
759
Поени од реакции
45
Честито победа Росонери важни 3 бода...треба да го оставиме сега овој натпревар и максимално да се фокусираме за бебињата на Ферги :helou:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.521
Поени од реакции
47.833
Не може човек на раат да гледа, тоа е кога навиваш за Милан стрес ти е во аранжманот, глатка победа не постои тука : )
Хунтелар си ја враќа самодовербата, сеа само да видам наредно коло Бориело да е стартер место него-тргам лично натака да тепам.
Тиаго Силва ме секира мене, излезе со повреда човекот.
Мансини исто така се повреди ама кој го ебе него. :)

Фергусон го пофалил Милан добро играле а-у....у превод веќе смислил противотров. : )

пс. Оној Бекам говна да јаде, не зашто промаши два паса, него дека дојде со таа глупа фризура и им го испра паметот, денес после Бориело и Абате гледам ја направил, Абате е гарант број еден сељак у Милано, која фаца Инџиковска е тоа е ненормално. :) т.е не, грешка, Сантон е најселска фаца, Битпазарски сурат-школски пример
 

_Vlatko_

Rossonero
Член од
2 ноември 2008
Мислења
759
Поени од реакции
45
Не може човек на раат да гледа, тоа е кога навиваш за Милан стрес ти е во аранжманот, глатка победа не постои тука : )
Хунтелар си ја враќа самодовербата, сеа само да видам наредно коло Бориело да е стартер место него-тргам лично натака да тепам.
Тиаго Силва ме секира мене, излезе со повреда човекот.
Мансини исто така се повреди ама кој го ебе него. :)

Фергусон го пофалил Милан добро играле а-у....у превод веќе смислил противотров. : )

пс. Оној Бекам говна да јаде, не зашто промаши два паса, него дека дојде со таа глупа фризура и им го испра паметот, денес после Бориело и Абате гледам ја направил, Абате е гарант број еден сељак у Милано, која фаца Инџиковска е тоа е ненормално. :) т.е не, грешка, Сантон е најселска фаца, Битпазарски сурат-школски пример
хахахахахахахахахаха ме изнасмеа со постов друже свака ти част за последниве 2 реченици :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom