Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Ахх...у последна секунда примивме гол..али мање битно вие што гледате приметувате дека играта е многуу подобрена...пато е ѕвериште..уфф рони ги силува..дели космодиск...пирло незаменлив каков само играч е ова амбро прав капитен неста и силва добри беа се додека не излезе силва
@Аеродром брат уживај нема да ти засецка ич..се додека имаш добар нет..супер е и сликата и ич не сецка..јас ги гледам сите утакмици на МИЛАН што ги нема на тв тука и топ е
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Лева страна промаја, оној Санчез се шета ко да е модел на Викторија сикрет:)
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Кој викаше дека Дида е подобар од Абиати? :jaj:

Добра игра, ги сузбивме со прецизни додавања, поседот врз топка е целосно на наша страна. Треба да се внимава на тие контри. Би сакал во второ да влезе Бекам место Гатузо, уште една измена имаме. Инаку не се секирајте за Силва и Манчини, не е ништо сериозно.

djmanga напиша:
Уф каков пас на Роналдињо за вториот гол. Ѕвер. За момент ме потсети на најдобрите негови времиња во Барселона.
Уште долго време ќе те потсеќа. :helou:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.566
Поени од реакции
14.338
Уф каков пас на Роналдињо за вториот гол. Ѕвер. За момент ме потсети на најдобрите негови времиња во Барселона.
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Ех Дида Дида... Затоа Абиати треба да брани, цела утакмица е несигурен овај...

Иначе асистенцијата на Роналдињо и приемот и голот на Пато беа фантазија. А и голчето на Хунтелар добро беше. :helou: За Тиаго Силва мислам дека се работи за ситна повреда и го извади поради претпазливост за во вторник.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Не е можно ова не видов ни еден гол :kesa: Го фаулираа амброзини и се укочи сликата правам рефреш гледам гол сме дале :kesa:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Уф,уф,уф...Пато,пато..лелелел...Што ќе им направи на манчестер...:vozbud:
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Ахх гатузооо

Хахаха хунтелар му удри заушка хахахаха:pos2::pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom