Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 септември 2005
Мислења
416
Поени од реакции
11
Ne sum vo tek so fudbalot bas odamna.
Ama gledav dve utakmici so Milan na satelitska tuka(usa), i primetiv deka toj Vieri e stalno vo vtora postava.Bese megju najdobrite na vremeto vo Italija,so se sluci so nego.Ne e vo forma vekje?
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
Не бев дома цела недела, како то сме изгубиле од Киево, ејјјј.........пропаст, разочарување...
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
zocipro напиша:
Не бев дома цела недела, како то сме изгубиле од Киево, ејјјј.........пропаст, разочарување...
Ama pak zato vecer e pobeda :)
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
собирајте уштеѓевината и уплаќајте ја вечер на милан.

МОРА да добие!
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
реално гледано тешка утакмица нема да биде лесно германците ке играат отворен фудбал ке има голови а во чија мрежа несакам да коментирам
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
ajde momci duvanje ova go pishuam po treti pat ama mi se puni dushata FORZA JUVE skudetoto ojde babinja
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Си ја гледал рекламата за сокови Није свеједно со партизановецот :))
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
одете видете на лајвскор!

МИЛАН РУЛЗ!!!
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Uff interesna utakmica so uste po interesen rezultat , mie e zal za Maldini ;( ama Kaka denes igrase i za nego :))
Forza Milan
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
ај ја минаа групата пак ги влечат судиите ок не се лутам ама дефинитивно слаба игра само КаКа беше у форма другите заникаде
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
CopyOfDeath напиша:
ај ја минаа групата пак ги влечат судиите ок не се лутам ама дефинитивно слаба игра само КаКа беше у форма другите заникаде
Не јади лајна бе клошар еден, кој суди ги влечеја. Немаше ни еден спорен момент во натпреваро, и виде каков гол беше вториот на Шалке чиста среќа. Милан играја стопати подобро, ги надиграја и имаја многу поќе шанси за гол.


П.С. И лани судите да не ти беа криви ко го прими Манчестер 2 пати, знам дека си нервозен кој ГУБИ има право да се лути.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom