Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
абе ја глеам дека стварно има болни за фудбал глеам дека те врега вистината шо делпијеро е цар:pos:
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
CopyOfDeath напиша:
абе ја глеам дека стварно има болни за фудбал глеам дека те врега вистината шо делпијеро е цар:pos:
а јас мислам дека тебе те вреѓа вистината што појма немаш од фудбал, жалам што секакви фаци се мешаато онаму каде што не им прилега...
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
zocipro напиша:
а јас мислам дека тебе те вреѓа вистината што појма немаш од фудбал, жалам што секакви фаци се мешаато онаму каде што не им прилега...
sho sakash da kaesh so ova ziti se objasni ova ja go sfacam ko navreda ako copy e panker ili darke netreba da se mesha u fudbal toa sakash da kaesh a :lud: c c c
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
и што испадна сега, дека само фановите на милан се разбираат од фудбал, а јас, копи, батистута, џерард и остали појма немаме :)
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
Гижо напиша:
и што испадна сега, дека само фановите на милан се разбираат од фудбал, а јас, копи, батистута, џерард и остали појма немаме :)
awe ne me zaboraaj mene tibam glaata :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
a zoso se karate...ja sum za juve drugi za milan,sekoj so svoj vkus...treba da diskutirate ne da se vregjate...aman se li ja da vi kazuvam :)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
аман де :) жени ли ке не учат како треба :)
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
zocipro напиша:
а јас мислам дека тебе те вреѓа вистината што појма немаш од фудбал, жалам што секакви фаци се мешаато онаму каде што не им прилега...
би играл со тебе на што сакаш и мал и голем фудбал и на игриците ако сакаш зависен сум од фудбал влечам повреда стара 2-3 години ама нема везе ке ти даам 2-3 разлика да бев ок ке ти даев 5 разлика
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Гижо напиша:
и што испадна сега, дека само фановите на милан се разбираат од фудбал, а јас, копи, батистута, џерард и остали појма немаме :)
Така е.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
добро штом е така :)

Апел до сите што пишуваат на оваа тема а не се фанови на Милан да не ја узурпираат со својата неукост од фудбалската игра

со други зборови: Ајт сиктер, појма немате
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Ке Се види На крај на серија -а Коа милан ке заврши 4 :icon_lol:
Зад јуве Фиорентина и интер:cuc: :cuc: :cuc:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Гижо, ај ај.
Воопшто не е така. Јас најмногу од сите сакам фудбалски дебати.
Ама сигурен сум дека и ти си приметил дека со некого, не велам со сите не можеш ни да си направиш дебата, оти они и блага појма немаат од фудбалот. Така е и никој не може да ме разубеди во тоа.
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
StormAngel напиша:
Гижо, ај ај.
Воопшто не е така. Јас најмногу од сите сакам фудбалски дебати.
Ама сигурен сум дека и ти си приметил дека со некого, не велам со сите не можеш ни да си направиш дебата, оти они и блага појма немаат од фудбалот. Така е и никој не може да ме разубеди во тоа.
е супер е тоа шо сакаш дебата за фудбал но дебата за фудбал неможе да се направи во некој Фан клуб тема шо е затоа шо не се сите исто мисленици еве прочитај шо иам напишано во италјанско првенство темата Почнав да си пишувам за фиорентина а у фан клубови замо за замерки е но ништо лично чисто навивачки е да се провоцира противникот:)
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Јас ако разбрав нешто од ова што го кажа, по втор пат сунет ќе се правам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom