Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

zEk0

Селектор
Член од
8 април 2005
Мислења
531
Поени од реакции
3
Mungos напиша:
Ortace How1TzeR,koga i da si sloboden procitaj go ova,bidejki te nema na forumov.Se sto jas zboruvam si ima svoja pricina i posledica.I se nerviram koga nekoj go narekuva toa "gluposti".Ne mi gazi na dostoinstvo.Kolku i da ti se "topli" odnosite so ZeKo jas ne bi mu dozvolil da pluka na timot za koj jas navivam ili da stava "zatki" posle sekoj negov neuspeh.Mislam deka rabotata e vo toa sto go podrzav Vieri.Pa sekako deka go podrzuvam,vo sprotivno bi ja osporil sposobnosta na rakovodstvoto na Milan da gi izberat najdobrite igraci.
Олади се бе Мунгос:wink: Само се шалиме ние.

Не плукам на ниеден тим иначе. И не е ништо страшно да ја “оспориш способноста на раководството на Милан да ги изберат најдобрите играчи“! Токму навивачите треба да бидат најдобри критичари, а ако ти мислиш дека доведувањето на Виери е добар потег на управата на Милан:icon_eek:, тогаш сигурно дека ќе имаме многу несогласувања на оваа тема во иднина :wink:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Во купот Милан-Бреша 3:1

Головите за Милан ги постигнаа Руи Коста, Џилардино и Виери.
 

Fir_Maked

Koj ne me saka negov problem!!!
Член од
17 ноември 2005
Мислења
481
Поени од реакции
0
Sindikat напиша:
Ама памтиш ти убо како Баерн испаќаа од групите ко ги дешкаа Милан дома гости. Или и тие беа село без кучиња.
Pa togas ocigledno bese deka Bayern Munchen im popustija na milan!!!
A inacek kako so Liverpul vo Istanbul!!!:raz:
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Fir_Maked напиша:
Pa togas ocigledno bese deka Bayern Munchen im popustija na milan!!!
A inacek kako so Liverpul vo Istanbul!!!:raz:
Добро важи му попуштија и испаднаја од групите. Добро, ај чао сеа најглуп си и не пиши поќе.

П.С. Со Ливерпул несреќно загубено финале шо баерн нема барем следните 20 години да го види. И навивај си ама ќути си поарно оти пациенти сте на Милан.
 
Член од
30 ноември 2005
Мислења
9
Поени од реакции
0
Не гледам што е проблемот кога МИЛАН го распарчи Јуве за само 45мин. игра 3-0 така оди тоа кога јуве нема помош од судиите
СИЕМПРЕ МИЛАН, ФОРЗА МИЛАН
 
Член од
9 ноември 2005
Мислења
170
Поени од реакции
3
zEk0 напиша:
Олади се бе Мунгос:wink: Само се шалиме ние.

Не плукам на ниеден тим иначе. И не е ништо страшно да ја “оспориш способноста на раководството на Милан да ги изберат најдобрите играчи“! Токму навивачите треба да бидат најдобри критичари, а ако ти мислиш дека доведувањето на Виери е добар потег на управата на Милан:icon_eek:, тогаш сигурно дека ќе имаме многу несогласувања на оваа тема во иднина :wink:
Не викам дека е добар потег,и Виери не е баШ најдобар избор-но како фан на Милан тешко ми е тоа да го признаам.Ако де,нека си седи човекот на клупа.Колку си заслужил толку и ќе игра во првиот тим.
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Аха ама Виери гол даде со Бреша. Шо не значи дека го сакам. Ама со Интер ако влези да игра и да дај три гола ќе го поштовам засекогаш.:wink:
 

How1TzeR

ШЕВА
Член од
6 февруари 2005
Мислења
367
Поени од реакции
13
@Мунгос

Пер , никој не ти го гази достоинството само многу сериозно ги сваќаш работите. И тврдиш дека виери е некаков напаѓач , па побогу СТАМ е по опасен.

@Муногс @Зеко

Не плука зеко на никој тим , така си го сватил , двосмислени одговори дава :icon_lol:
 

Fir_Maked

Koj ne me saka negov problem!!!
Член од
17 ноември 2005
Мислења
481
Поени од реакции
0
Sindikat напиша:
Добро важи му попуштија и испаднаја од групите. Добро, ај чао сеа најглуп си и не пиши поќе.

П.С. Со Ливерпул несреќно загубено финале шо баерн нема барем следните 20 години да го види. И навивај си ама ќути си поарно оти пациенти сте на Милан.
Da da na son
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Милан лани имаше срека што Рој Керол Им помогна со Манчестер типот бранеше ко без раце :lud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom