Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

hYstericAl

Front Bumper
Член од
10 март 2010
Мислења
336
Поени од реакции
305
А бе вистина, Тевез играше? го виде некој?

Јас не го забележав воопшто, зошто не играше не знам :tv:
Прашај го Видич, го сокрил некаде и не кажувал на никој до јуни :pos2:
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Аааа Руни ѕвер, да му ебам...каков гол!

Инаку кадар за паметење: во фокусот Роберто Манчини, а некаде далеку зад него транспарент 34 YEARS AND COUNTING :D

Ебати лузерскиот вештачки тим.
 

hYstericAl

Front Bumper
Член од
10 март 2010
Мислења
336
Поени од реакции
305


И Чак Норис се откажал, неможел да го помине :pos2:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Аааа Руни ѕвер, да му ебам...каков гол!

Инаку кадар за паметење: во фокусот Роберто Манчини, а некаде далеку зад него транспарент 34 YEARS AND COUNTING :D

Ебати лузерскиот вештачки тим.
Епа слика од тој кадар бараме, ако најде некој частам зеленко.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Сакам гол со рака, сакам гол од офсајд, сакам гол у 95 минута, сакам... незнаете што сакате... ако има поубава победа над Сити со поубав гол од овој, пишете ми у приватна :) Ова е мајсторија во мал простор, видов топката иде над Руни, очекувам Бербатов од позадина (мислам тој беше) да иде на неа и да ја удари, и после тоа останав едно 10 секунди како исплашен Германец пред Телевизор додека да се свестам што се случи... браво... Нани одигра денеска како што треба да игра секој натпревар, Гигс секој ден е се подобар, Смолинг го неутрализираше бележаниот... :wink:

Првиот гол на Нани, беше убаво изработена акција во 3-4 потега со убава завршница, за вториот читајте погоре, а голот на Сити... незнаев да се смеам или да се нервирам, Џеко шутира у правец на аут линијата, и му удара топката на Силва у грб :nesvest: Ми идеше да си гризнам од таквото :)
 
Член од
16 август 2009
Мислења
2.212
Поени од реакции
1.711
Хах, Манчини е смех бе, стално после пораз од Јунајтед изјавува дека најфер резултат било нерешено. Патем, тој на тоа и оди :pos2:. На победа тешко да тргне.
 

hYstericAl

Front Bumper
Член од
10 март 2010
Мислења
336
Поени од реакции
305


Видич v Џеко .. Да се знае кој е кој во Англија, одма го бележи :tv:
 

hYstericAl

Front Bumper
Член од
10 март 2010
Мислења
336
Поени од реакции
305

ROONEY..
Ooooh Wonderful...
What A Goal...
And What a Kind .. And What a Place
WHAT A PLAYER...
WAYNE ROONEY OUT OF THIS WORLD

Лајк за коментаторот :pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.495
Поени од реакции
4.058
Ух, ух .. Гласот уште не ми е добар од голот на Руни, немам зборови совршенство, 10 секунди ко нем гледав во телевизорот, ко нем ...Добра игра, да не беше среќниот гол на Шити, утакмицата ќе си ја приведевме кон крај, но добро вака е послатко, па и со ваков гол, мераци :) За Видич немам зборови, и навистина незнам дали некад во светот имало подобар централен дефанзивец од него, можеби имало, незнам, но од кога јас гледам фудбал, а тоа е веќе 7-8 години, подобар играч од Немања на неговата позиција, не сум гледал.

Смолинг ебате детето, без никаков страв, без никаков респект кон педерчето Тевез и сите други во вештачкиот клуб, браво !!! Браво за сите...

п.с О'Шеј изненади денес, да му ибам чубукот :)
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Ова ќе оди за потписи.....
ова е историја.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom