Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.655
Поени од реакции
9.238
Да ги имаше во темава.

Може ќе функционира подобро ако Мата и Лингард си ги сменат местата.
Со факинг Ласк не знаат да се креативни и да користат шанса за да се наметнат, нема оправдување. Што да очекувам кога ќе треба да се принудно опција или кога ќе треба да влезат во игра 70+ мин за са сменат нешто. Објективно треба да се чистиме од овие

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.749
Поени од реакции
7.363
Исто Македонска општинска лига.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.742
Поени од реакции
1.170
Во секој тим кога ќе ги пуштат резервите да играат ќе дадат 120%, ќе изгинат на терен за да се докажат, да добијат место во прв тим, само нашиве се понашаат ко да се на тренинг. Нити желба уште помалце залагање.

Како што го смени првиот тим следниве 2-3 трансфер периоди мора целосна реконструкција и на резервиве. Без тоа нема шанси за трофеј.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Во секој тим кога ќе ги пуштат резервите да играат ќе дадат 120%, ќе изгинат на терен за да се докажат, да добијат место во прв тим, само нашиве се понашаат ко да се на тренинг. Нити желба уште помалце залагање.

Како што го смени првиот тим следниве 2-3 трансфер периоди мора целосна реконструкција и на резервиве. Без тоа нема шанси за трофеј.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Не мора да се форсираат ама смешно е да не може контрола да се воспостави. Види го и ТФМ, како на џојстик да му е на некој од фан клубов.
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.742
Поени од реакции
1.170
Не мора да се форсираат ама смешно е да не може контрола да се воспостави. Види го и ТФМ, како на џојстик да му е на некој од фан клубов.
Па против ЛАСК ли треба да се форсираат. До сега без залагање требаа барем 3 комада да им дадат. А они како тргнале ќе го примат.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.749
Поени од реакции
7.363
Очекував повише да покаже Тимоти на шансава.
Ништо Итан Лаирд да се проба како замена за Башака :)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Мене само ми е криво што најверојатно нема да имам шанса да го погледам Мата заедно со Бруно,Маркус Погба и Марсијал.
:(

Sent from my SM-A920F using Tapatalk
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Далот е измиснел за Тимоти, незнам што е до толку проблемот со него.
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
Треба да ги стави Менги и Гарнер да видиме до каде се. Лерд мислам дека не е во составот. Иначе ова е супер показател дека голем дел од дечкиве треба да го напуштат тимов.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Уште ми е криво за особата што го бутна лингард на тикетот од 3 фунти за 380 и кусур. Ебате лингурот.
Му ги исплатија мислам дека на човекот, и на крај ги донираше парите во хуманитарни центри
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Уште Перишиќ и Вилијан фалеа

Лелеј замислете Лукаку да чекаше топки од овие двајца, Лингард и Переира, канцер.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.749
Поени од реакции
7.363
Уште Перишиќ и Вилијан фалеа

Лелеј замислете Лукаку да чекаше топки од овие двајца, Лингард и Переира, канцер.
Па и чекаше претходната сезона.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Па и чекаше претходната сезона.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Муабетот ми е дека тешко дека нешто ќе се подобреше и со апгрејдите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom