Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Аман вие за што се плашите. Јас гледам како Челзи да не оди во ЛШ, вие за пласманот на Манчетсер се уплашивте.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.618
Поени од реакции
10.876
Не се надевав на ваква шанса, мислев лестер и челси ќе бидат константни.
Среќа наша што не се.
Е сега нашиве да не се посерат.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
So dusa ja cekam utakmicata so Celzi, da gi napunime do vrv

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.538
Поени од реакции
62.417
Ненормална шанса ни се отвара за ЛШ. Барем крајов на сезоната ке ни покаже да сме почнале да созреваме како тим. Оној Манчестер од пред сезона, би се кладел дека би ја прокоцкал оваа шанса.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Ненормална шанса ни се отвара за ЛШ. Барем крајов на сезоната ке ни покаже да сме почнале да созреваме како тим. Оној Манчестер од пред сезона, би се кладел дека би ја прокоцкал оваа шанса.
Биди сериозен, пласманот на Јунајтед не е ниту под знак прашање. Кажи Челзи како да не оди, овие Лестер неспособни испаднаа.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.147
Поени од реакции
35.192
Утре е денот Д за тимов од пост Ферги ерата, да докажат дека од просечно тимче со повремени блесоци ќе прераснат во претенденти и сигурни патници за ЛШ.
За утре ако не се напалат да победат и да ја искористат шансава што им ја дадоа Челзи и Лестер викендов не знам кога друг пат би.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Биди сериозен, пласманот на Јунајтед не е ниту под знак прашање. Кажи Челзи како да не оди, овие Лестер неспособни испаднаа.
Sto te boli tebe za Celzi be, glej si dvorot i svrkaj si. Ne gleam zosto bi se zamaral so niv

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.538
Поени од реакции
62.417
Биди сериозен, пласманот на Јунајтед не е ниту под знак прашање. Кажи Челзи како да не оди, овие Лестер неспособни испаднаа.
Aко тимов не крахира до крај на сезона, што ме изгледа далечно засега, имаме костур за високи дострели наредната сезона. Нормално, да се дополни со соодветни играчи преку летово, кои ке овозможат ротација.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Дечки полека со очекувањата со утре бидејки Сотон има топ 3 пресинг во Европа + ние ќе треба да ротираме(Оле е камиказа и мислам ќе заебе работа).
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Дечки полека со очекувањата со утре бидејки Сотон има топ 3 пресинг во Европа + ние ќе треба да ротираме(Оле е камиказа и мислам ќе заебе работа).
Без 3 парчиња не си одат од Олд Трафорд. Ќе видиш и пресинг и ротација.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.046
Поени од реакции
1.498
Саутемптон се одлични и прав противник во ситуацијава за да се види созреаноста. Мислам дека ќе ги растресат квалитетно, бркајте 7+ :zloo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom