Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
27 јуни 2020
Мислења
2.595
Поени од реакции
5.661
Леле па ти скроз неписмен си бил
Те молам на примерите од по совршен и по напаѓачки објасни ми како сум јас неписмен а ти писмен.
Автоматски споено мислење:

Hm, neznam kade procitav deka toa ne vazi za Pl, i uste e na sila gol razlikata, a i Kastels celo vreme ja spomnuva.
Se nadevam deka nema da dojde do toa scenario.
Не знам, неколку пати ставаа линкови до новото правило за меѓусебните натпревари. Сега и јас не сум повеќе сигурен.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.303
Поени од реакции
972
Што е проблематично во одлуката? Сити има одличен тим, сезонава изиграа лошо по нивни стандарди, ама сепак се втори и комплетно заслужуваат да играат во ЛШ.
Па да одличниот тим е и проблемот со неможноста да се докаже од каде им пари за тие играчи... Башка УЕФа и онака се циркус зошто почнуваа нешто кога им се знаел крајниот епилог?
 
Член од
24 март 2010
Мислења
12.202
Поени од реакции
16.951
Па да одличниот тим е и проблемот со неможноста да се докаже од каде им пари за тие играчи... Башка УЕФа и онака се циркус зошто почнуваа нешто кога им се знаел крајниот епилог?
Зошто УЕФА се смешка, и има многу политика таму. Ама пак не разбирам како нас ко навивачи не засега тоа со кои пари Сити го купил Агуеро. Факт е дека Агуеро игра за Сити, и дека Јунајтед треба да е подобар на терен од Сити со Агуеро.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.303
Поени од реакции
972
Зошто УЕФА се смешка, и има многу политика таму. Ама пак не разбирам како нас ко навивачи не засега тоа со кои пари Сити го купил Агуеро. Факт е дека Агуеро игра за Сити, и дека Јунајтед треба да е подобар на терен од Сити со Агуеро.
Па не е некое замарање, туку се ставам на нивно место, како нас би не калемеле да сме на нивно место.
Ако сакаш и Сити исто така смени многу работи во фудбалот.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.089
Поени од реакции
184.874
Оле отече со она дека само Туанзебе и Џонс отсуствуваат, како темплејт за на прес му е, дај продадете ги веќе.. Еве Вила ако отиде во Чемпионшип нека им го вратат.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
6.511
Поени од реакции
4.118
A што се случи со Туанзебе? Солидни утакмици имаше на почетокот, и капитенска лента доби. До толку го мачат повреди или ја спукале нешто?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.089
Поени од реакции
184.874
A што се случи со Туанзебе? Солидни утакмици имаше на почетокот, и капитенска лента доби. До толку го мачат повреди или ја спукале нешто?
Повреден е, склон е како Џонс
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
2.595
Поени од реакции
5.661
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.097
Поени од реакции
583
На врв Bottom