Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
21 март 2015
Мислења
1.257
Поени од реакции
1.131

Интересно.
И не заслужува отказ,стварно заеба работа што купи само тројца играчи,а знаеше дека му фалат повеќе,мислам дека наредните два трансфер периоди ке си ја исправи грешката и ке направи екстра тим
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
И не заслужува отказ,стварно заеба работа што купи само тројца играчи,а знаеше дека му фалат повеќе,мислам дека наредните два трансфер периоди ке си ја исправи грешката и ке направи екстра тим
Да не се случеа киксовите со Кристал Палас кога изгубивме на ОТ, Астон Вила, Шефилд, со Ливерпул крајно глупиот гол што го примија па еве и Боурнемут нека биде, ќе бевме пред Челзи 4 бода 2 пред сити и ќе бевме -7 од Ливерпул на 3то место.

Веројатно со малце поголем квалитет во составот вакви глупи киксеви би се елиминирале.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.558
Поени од реакции
52.350
Да не се случеа киксовите со Кристал Палас кога изгубивме на ОТ, Астон Вила, Шефилд, со Ливерпул крајно глупиот гол што го примија па еве и Боурнемут нека биде, ќе бевме пред Челзи 4 бода 2 пред сити и ќе бевме -7 од Ливерпул на 3то место.

Веројатно со малце поголем квалитет во составот вакви глупи киксеви би се елиминирале.
А ако за секој тим над вас се каже истото, пак ќе бевте кај што сте :D
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
А ако за секој тим над вас се каже истото, пак ќе бевте кај што сте :D
Остај не да шириме #ОлеИН пропаганда дур не нé плеснале Сити со едно 5 комада на Етихад утре хаха.


Смалдини ис бек.Сконтаа дека го пуштија погрешниот кловн.На ред е Џонс за у Рома :D




:eek:


Дај го за гага у Италија, им ебам племето кокошарско.


 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.362
Поени од реакции
3.249
Можеби ќе направи добар тим Оле, има око за да погоди трансфер и ми се допаѓа тоа со какви играчи не поврзуваат. Но, дали е тренер кој ќе не врати на врвот? Во тоа не сум баш сигурен.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Mnogu ne potcenile 9 kvota sto znam vredi navivacki da se lupne edno 500ce ili ipak ne :D?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.670
Со оглед на одбраната на Сити, имаме шанса да поентираме. х2 има ваљу, што би кажал Ставро.
А со оглед на тоа дека топка нема да допрете тешка таа работа.
 
Член од
21 март 2015
Мислења
1.257
Поени од реакции
1.131
Со отворени екипи добро се носиме,ги утепаа,штета за пречката и шансата еден на еден на Рашфорд, можеше бар уште еден да им дадеме
 

Kajgana Shop

На врв Bottom