Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Абе со Кофи што се случи не го гледам како игра за U18 во последно време.
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
Некој од овие што се на клупа има голман?
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
Голф пуштија:uvo:
Ако има друг линк постирајте
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
Кој ден играат резервите во полуфинале од Фа куп ?
Anderson is back.
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
Прекрасен продор на Андо. Прекрасно проигрување со Обертан и шут со десна.:drk:За 2-1 за Ѓаволите
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Какво подавање на АНДО звер
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Каков шут на 9 од шити утре на вести срушен авион.
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Андерсон зверотина....Баш добро ќе ни дојде наредниве 2 натпревари без Руни !!!

Со Фулам се надевам дека ќе го видиме Мајкл Овен од почеток !!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom