Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
За жал у право беше за хјуз еј значи не ми се веруа.
Епа читнете малце историја на својот клуб и полесно ќе прифатите некои работи. Јасно беше дека ќе пуштат.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.770
Поени од реакции
14.051
Хах драми еј,не ми се верува што се се случи денеска... Нека им е честито титулата на комшиите... :(
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Епа читнете малце историја на својот клуб и полесно ќе прифатите некои работи. Јасно беше дека ќе пуштат.
Ок си знаев ја под свесно, ама не сакав да веруам.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
А добро, ако знаеш да ми кажеш и дали куварот во Керингтон ќе го мењаат.
Ќе биде како шопингот прошлата сезона ... никој не беше добро засилување зашто сите веруваа во вечниот талент Велбек .. Дечкото играше цела сезона даде 5 гола ... FAIL ..... титула така се освојува ако ги земеме Арсенал за прим
ер !!! Ќе купи пак нешто на распордажва САФ и ќе си пиеме 6-1 и до година !!! Во ниту еден момент не бевме подобар тим од ШИТИ ФАКТ .. се друго е теорија и фантазија !!!
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
После натпреварот со Сити во гости се знаеше дека Сити ќе свои титула не се до толку глупи па да ја испуштат титулата од раце. Денес да победија Сити со 5-0 немаше да ми беде до толку криво ама вака кога бевме до толку билику до титулата многу ми пшадна криво :( ама тоа е тоа повеќе среќа следната сезона со повредите и со 2-3 добри трасфери сигурен сум дека ќе ја вратиме титулата каде што и е местото:). Како што велат навивачите на Ливерпул следанта сезона е наша ;)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ќе биде како шопингот прошлата сезона ... никој не беше добро засилување зашто сите веруваа во вечниот талент Велбек .. Дечкото играше цела сезона даде 5 гола ... FAIL ..... титула така се освојува ако ги земеме Арсенал за прим
ер !!!
Колку даде Меси у првата сезона во Барселона?

Ајде ок нервозни сте, ќе ви помине :)Само мило ми е што сфативте некои работи за Марк Хјуз.
 

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
Сиктер ај бе и ти. Глеј само да дркаш наредната сезона на новите играчи и на победите и на титулите, бог да чува :facepalm:
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.966
Поени од реакции
1.867
Ќе биде како шопингот прошлата сезона ... никој не беше добро засилување зашто сите веруваа во вечниот талент Велбек .. Дечкото играше цела сезона даде 5 гола ... FAIL ..... титула така се освојува ако ги земеме Арсенал за прим
ер !!! Ќе купи пак нешто на распордажва САФ и ќе си пиеме 6-1 и до година !!! Во ниту еден момент не бевме подобар тим од ШИТИ ФАКТ .. се друго е теорија и фантазија !!!
Ај доста сега кењаш, ќе ги купиме Хазард,Мартинез,Фалкао,Кагава,Мунаин,Агуеро,Иниеста само ти да се среќен или слободно мојш за сити од сега да навиваш.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
Колку даде Меси у првата сезона во Барселона?

Ајде ок нервозни сте, ќе ви помине :)Само мило ми е што сфативте некои работи за Марк Хјуз.
Или пак .. колку даде чикарито првата сезона ... и од која лига дојде !!!!
 

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
Ќе биде како шопингот прошлата сезона ... никој не беше добро засилување зашто сите веруваа во вечниот талент Велбек .. Дечкото играше цела сезона даде 5 гола ... FAIL ..... титула така се освојува ако ги земеме Арсенал за прим
ер !!! Ќе купи пак нешто на распордажва САФ и ќе си пиеме 6-1 и до година !!! Во ниту еден момент не бевме подобар тим од ШИТИ ФАКТ .. се друго е теорија и фантазија !!!
Хахаха, слат тежок, што не мешаш нас, ај ќе праиме муабет наредна сезона....

п.с. Иди истрчај до лесковац и назад да истуриш негативната енергија ;)
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
Хахаха, слат тежок, што не мешаш нас, ај ќе праиме муабет наредна сезона....

п.с. Иди истрчај до лесковац и назад да истуриш негативната енергија ;)
Ти кажав ја тебе :D .веројатноста да отиде и Ван Перси у шити е 99.9% :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.612
Поени од реакции
11.155
Луѓе, факт е дека мора да купиме нешто ново и квалитетно ако сакаме да им парираме на Сити и да освојуваме важни титули.
Незнам што му се нафрливте, као демек не ни требат нови играчи, и да не плескаат стално, пак сме си најјаки.
Е не оди тоа така...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom