Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
15 јули 2009
Мислења
3.281
Поени од реакции
3.091
Ако добие поддршка Ерик со уште 4-5 нови фудбалери во зимскиот и летниот трансфер период, сигурен сум дека догодина ќе сме многу сериозен тим.
Едноставно човекот е најдоброто нешто што му се случило на клубот во последните 10 години.
 
Член од
21 март 2015
Мислења
1.257
Поени од реакции
1.131
Ако добие поддршка Ерик со уште 4-5 нови фудбалери во зимскиот и летниот трансфер период, сигурен сум дека догодина ќе сме многу сериозен тим.
Едноставно човекот е најдоброто нешто што му се случило на клубот во последните 10 години.
Во јануари доволно е еден добар шпиц, моја желба е Виктор Осимен
 
Член од
14 април 2012
Мислења
30.785
Поени од реакции
59.799
Тен Хаг се повеќе и повеќе ме изненадува позитивно. Уште почудно е што управата застана зад него, знаејки дека сакаше да го продаде Роналдо летово, а Глејзери не му дозволија.

Роналдо му даде пенал со потегов, во моменти кога тимот игра доминантно без него, по еден од најдобрите утакмици во скоро време. Тоа штурото соопштение што го постирал на инстаграм е срамно.

Се надевам дека ке се пазари нешто во Јануари.

Јунајтед не завршил со Ајакс сеуште.

 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.599
Поени од реакции
6.397
Мислам дека ќе биде следниот капитен:
Screenshot_20221021-083441_Facebook.jpg

А Шо е нормално задоволен пошто му ги поправа киксовите :ROFLMAO: .
Победа со Челзи би била супер нитро инекција за тимов сега.
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.382
Поени од реакции
3.804
Во јануари доволно е еден добар шпиц, моја желба е Виктор Осимен
Како прво Наполи тешко да го даде во Јануари, а и ако го даде можеби 150 милиони ќе му бара. Во јануари ако може Гакпо плус десен бек ќе биде топ.
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513
Другар ти Далот нешто блиску до Шо. :свиркам:
Само што често знае да направи глуп пас и да им подари полушанса на противникот.
Инаку не беше лош некни, само проблем е да задржи континуитет.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
7.955
Поени од реакции
6.466
Само што често знае да направи глуп пас и да им подари полушанса на противникот.
Инаку не беше лош некни, само проблем е да задржи континуитет.
Се надевам само што побрзо ќе добие добра конкуренција па ако се покаже нека игра.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
30.785
Поени од реакции
59.799
25 години начука. Може далеку подобри бројки да има од овие сега. Ме интересира дали воопшто имаат тренер за завршница. Демек работа нешто со Оле.

Марсијал нема да здрав ни за со Челси. Катастрофа.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.511
Поени од реакции
9.893
25 години начука. Може далеку подобри бројки да има од овие сега. Ме интересира дали воопшто имаат тренер за завршница. Демек работа нешто со Оле.

Марсијал нема да здрав ни за со Челси. Катастрофа.
И да немаат тренер има постари од кои можат доста да научат наместо да глумат ѕвезди и да тераат по свое, срамота е шпиц да не знае топка да пласира а да игра за топ клуб у топ лига
 

Kajgana Shop

На врв Bottom