Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
N

navivacka

Гостин
http://www.24fudbal.com.mk/Default.aspx?news=ff4ecdb4-60d1-467f-b0b4-12c5d46ed5a0&ln=3&typeBack=%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B8%20%D0%92%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8

Пичкициве жабарски збрцале навијач на Манчестер,стандардна шема коа имаат англичани у градот им е тоа.За среќа у нога е збрцан и не ништо сериозно.

Со среќа вечер против Барса.

:nerv::nerv::nerv:

Иако не ме чуди тоа не свакам зашто не поведат сметка околу тие тепачки секогаш во Рим кога играт екипи од Англија и Италија.

Одлични слики Хелз не ги цитирав да не зафака место многу,ама ме загрижи таа последната со Кристиано...дали е сериозно нешто или?
Инаку оние со Ферги се:pos::pos::pos:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.669
Поени од реакции
43.558
Играл и стариот бе....:pos::pos::pos::pos:


Како шо можам да забележам на сликите,атмосферата пред финалето е супер.

Клипот со интервјуто на Рони неможам да го гледам(нетот ми е скоро потрошен:uvo:)
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Среќно вечер ѓаволи, да прославиме двојна круна повторно и да влеземе во историјата :vozbud:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Со среќа вечер ве пуштив сингл мое мислење е дека ќе победите вие па со среќа.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Леле :pos2:



овој.. ако е повреден еве на, се некои финти се ова :)
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
132
Поени од реакции
3
Леле не можам веќе да издржам!!!:vozbud::vozbud::vozbud:
Аман нека дојде 20:45! =))

UNITED WE STAND!!
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
незнам јас..ова теска конкуренција кој е подобра техничар :)

Ајдеееееее луѓееееееееееееее уште малце...неможам појке се мрднав!
http://forum.kajgana.com/images/attach/jpg.gif
 

Attachments

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
barca 1-3 Man Utd 0-1 34` ronaldo 0-2 43` vidic 1-2 59` etoo 1-3 79` rooney

ahaha aj da videme
i da ne zabravam
1968, 1999, 2008 i deneska 2009 Manchester United Kings of Europe
 
Член од
5 март 2009
Мислења
54
Поени од реакции
8
Мала помош

Здраво Црвени Ѓаволи.
Ај дадете некои стримови за гледање на вечерашниов натпревар или кажете на кои телевизиски канали би требало да го има преносот од натпреварот,зошто јас сум на работа па морам обавезно да го следам најважниот меч на Манчестер оваа сезона,но онлајн.
Дали некои од овие програми за интеренет ТВ можат да завршат работа и кои?Затоа ми е важно да знам на кои канали ќе го пренесуваат мечот.
Поздрав до сите фанови на Манчестер и се надевам на пред се супер натпревар и најмногу се надевам на наша победа.
 
N

navivacka

Гостин
Здраво Црвени Ѓаволи.
Ај дадете некои стримови за гледање на вечерашниов натпревар или кажете на кои телевизиски канали би требало да го има преносот од натпреварот,зошто јас сум на работа па морам обавезно да го следам најважниот меч на Манчестер оваа сезона,но онлајн.
Дали некои од овие програми за интеренет ТВ можат да завршат работа и кои?Затоа ми е важно да знам на кои канали ќе го пренесуваат мечот.
Поздрав до сите фанови на Манчестер и се надевам на пред се супер натпревар и најмногу се надевам на наша победа.
Тука пробај,би требало да биде добра сликата и да нема проблеми

http://www.atdhe.net/

Како поминува времето ме фака трема се повеке и повеке,незнам што ке се случи вечер ама длабоко во себе верувам во позитивен исход.
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
na zulu.mk ke go ima:baeh: ili pak pobaraj go na justin.tv
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Вечерва очекувам добар фудбал, иако во вакви натпревари тактиката може да не ни го овозможи тоа. Играат 2 од моите 3 омилени екипи така да тешко е да се одлучам, но сепак со оглед на тоа дека Манчестер победи лани вечерва сум за Барса. Сепак кој и да победи нема да ми биде крив и ќе бидам радосен.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom