Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
На кој јазик е ова бе брат :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Ми требаше translate.google.com за да разберам што си напишал .
п.с. Што имаш македонски

Ај бе не мрси муда... како сака така ќе пишува...

Ти погледни се прво, имаш ник Жерард, потпис Форца Интер, а на аватар го имаш Балотели... :tapp:
 

ViktorRedDEvil

Red Army
Член од
10 октомври 2009
Мислења
383
Поени од реакции
8

TheGeneral

Арогантно копиле
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
583
На кој јазик е ова бе брат :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Ми требаше translate.google.com за да разберам што си напишал .
п.с. Што имаш македонски
имам пречки у развојо и нем сам, не учам македонски :toe:
и ти од било дека да си, на било кој дијалект да говореш и ти не говореш литературно македонски, а зашо јас да се праам нешто шо не сам?!?!
а ак имаш да кажеш нешто у врска со посто пиши :wink:
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Со мало задоцнување нека ни е честито победата...:smir: Играта незнам колку ме задоволи но ипак ги избушивме добро !!:smir: Но зошто баш сега се повреди Видиќ во најтешките моменти кога треба да бидеме први на табелата се баш такви работи ни се дешавааат....несреќа си е несреќа јбг.... идемо даље ! ! !:wink:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.619
Поени од реакции
22.435
Честит ни победа...Да ни се множаат..Инаку Бербатов мора на операција и Ферги ќе мора да размислува за нов напагач,ако го семеме Хубтелар нема да бидам задоволен..Џеко е вистинскиот за нас...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Игнорирајте вакви „ситничари“ за дијалекти нареден пат. Убаво му кажа Миле Ред Девил :)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ај бе не мрси муда... како сака така ќе пишува...

Ти погледни се прво, имаш ник Жерард, потпис Форца Интер, а на аватар го имаш Балотели... :tapp:
Е што ти е чудно :) ? Му станало јасно на типот дека нема аир од Жерард, Mr. 0 titules.И почнал да навива за тим кој барем секоја година е шампион во Италија :back:
 
G

Gray Foxx

Гостин
Е што ти е чудно :) ? Му станало јасно на типот дека нема аир од Жерард, Mr. 0 titules.И почнал да навива за тим кој барем секоја година е шампион во Италија :back:
Одлична комбинација на тимови, морам да кажам. Едната екипа шампион 5 по ред у Италија, а у ЛШ последниот трофеј им е кога Масимо Морати цицал од мајка му. А другата екипа е посебна приказна. Некои ке речат заспан гигант,но јас би рекол повеќе дека е лузерски тим, не гигант. Без титула во домашно 20 год. Али затоа е тука среќното освојување на ЛШ у 2005. :)
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Одлична комбинација на тимови, морам да кажам. Едната екипа шампион 5 по ред у Италија, а у ЛШ последниот трофеј им е кога Масимо Морати цицал од мајка му. А другата екипа е посебна приказна. Некои ке речат заспан гигант,но јас би рекол повеќе дека е лузерски тим, не гигант. Без титула во домашно 20 год. Али затоа е тука среќното освојување на ЛШ у 2005. :)
Не викај така друже, this is Liverpool's year, this is their year
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
И Портсмут можеа да ни помогнат во мисијата за лидерската позиција, ама глупи се, имаа добра шанса преку Боатенг, сега требаше да издржат уште 10 минути и мораа да направат пенал значи.
Абе ние сами ако не си помогнеме друг нема да ни помогне, уште не можам да го преболам киксот со Астон Вила. :(
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
И Портсмут можеа да ни помогнат во мисијата за лидерската позиција, ама глупи се, имаа добра шанса преку Боатенг, сега требаше да издржат уште 10 минути и мораа да направат пенал значи.
Абе ние сами ако не си помогнеме друг нема да ни помогне, уште не можам да го преболам киксот со Астон Вила. :(
Тотално се согласувам со тебе. Не треба да чекаме Челзи да киксни, ние треба да си победуваме, и работите ќе си дојдат како треба. Ете Челзи киксна со Евертон, но ние не тепавме. :tapp:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom